Özel Dünya Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Dünya Diyaliz Merkezi, Elazığ ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Özel Dünya Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Cumhuriyet Mh. Fethi Ahmet Baba Bulvarı No:12 adresinde bulunan Özel Dünya Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (424) 247-0461 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Dünya Diyaliz Merkezi Hakkında

Özel Dünya Diyaliz Merkezi 2006 senesinde Elazığ’ın Merkez ilçesinde modern binasında hizmete girdi. O günden şimdiye kadar bir çok diyaliz hastasına güvenli ve kaliteli bir hizmet sunmaya devam etmektedir. Dünya Diyaliz Merkezi, 2012 senesinde şirkete yeni profesyonel personellerin katılımıyla daha da güçlenen ve hizmet değerini her geçen gün arttıran bir diyaliz merkezi olarak yenilikçi anlayışıyla hizmetlerine devam etmektedir. Konusunda son derece işinde uzman Doktor ve hemşire ekibi kaliteli bir hizmet anlayışı ile hastalarına en iyi bakımı sunmaya özen göstermektedir.

Özel Dünya Diyaliz Merkezi Randevu

Siz kıymetli hastalarımıza en modern, en güvenli ve en etkin diyaliz tedavilerini sunarak, yaşam sürenizi ve yaşam kalitenizi olabilecek olduğunca arttırmak en mühim önceliğimizdir. Bundan dolayı, doğrudan hasta merkezli ve kalite güvenceli diyaliz tedavileri anlayışı ile ticari endişelardan uzak, bildiğimiz doğrular ve imkânlarımız çerçevesinde sürekli olarak en iyisini yapmak hedefiyle hastalarımıza diyaliz hizmeti vermeyi kendimize ilke edindik.

Özel Dünya Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Biyokimya
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Dünya Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Dünya Diyaliz Merkezi, Elazığ şehrinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Dünya Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Dünya Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Dünya Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Dünya Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (424) 247-0461

Özel Dünya Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Dünya Diyaliz Merkezi Adresi:  Cumhuriyet Mh. Fethi Ahmet Baba Bulvarı No:12

Özel Dünya Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Dünya Diyaliz Merkezi Web Sitesi: dunyadiyaliz.com.tr

Özel Dünya Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Dünya Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir