Özel Dünyam Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Dünyam Tıp Merkezi, İstanbul ilimizin Bahçelievler ilçesinde bulunan Özel Dünyam Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Siyavuşpaşa Mah. Çavuşpaşa Cad. No:105 adresinde bulunan Özel Dünyam Tıp Merkezi kurumuna 0 (212) 642-9740 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Dünyam Tıp Merkezi Hakkında

1995 senesinden beri Dünya Çocuk Dal Merkezi adıyla Çavuşpaşa caddesinde hizmet vermekte olan kurumumuz 2009 senesinden ibu yana büyüyerek tıp merkezi olmuş ve Dünyam Tıp Merkezi olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Uzman hekim kadromuz ve profesyonel sağlık personelimizle 24 saat hizmetinizdeyiz. Acil, iç hastalıkları, çocuk sağlığı ve hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum, ağız ve diş sağlığı, kulak burun boğaz hastalıkları branşlarında uzman hekim kadrosuyla hizmet vermekteyiz. Laboratuvarımızda hastalarımızın ihtiyacı olan her türlü tıbbi tahlil yapılabilmektedir. Radyoloji (Röntgen ve ultrasonografi vb) hizmeti verilmektedir. Evde sağlık hizmeti (doktor muayenesi, hemşirelik hizmetleri) 24 saat boyunca verilmektedir. Ağız ve diş sağlığı bölümümüz de 24 saat hizmet vermekteyiz.

Her yaş ve cinsiyete uygun check-up paketleri kurumumuzda yapılmaktadır. Kurumlar için kanuni gerekliliği olan sağlık tarama tetkikleri (laboratuvar testleri, akciğer grafisi, işitme testleri, solunum testi, EKG ) ve portör taraması araçlarımızla kurumlarda yapılmaktadır. İşe giriş, ehliyet, evlilik ve kurul raporları verilmektedir.

Özel Dünyam Tıp Merkezi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Göz Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Acil
  • Sitogenetik
  • Moleküler Genetik

Özel Dünyam Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Dünyam Tıp Merkezi, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Dünyam Tıp Merkezi Telefon Numarası 

Özel Dünyam Tıp Merkezi telefon adresi: 0 (212) 642-9740

Özel Dünyam Tıp Merkezi Adresi

Özel Dünyam Tıp Merkezi adresi:  Siyavuşpaşa Mah. Çavuşpaşa Cad. No:105

Özel Dünyam Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Dünyam Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir