Özel Egegöz Manisa Göz Hastalıkları Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Egegöz Manisa Göz Hastalıkları Merkezi, İZMİR ilimizin BORNOVA ilçesinde bulunan Özel Egegöz Manisa Göz Hastalıkları Merkezi ile ilgili detaylar. Erzene, 77. Sk. No:2, 35030 Bornova/İzmir adresinde bulunan Özel Egegöz Manisa Göz Hastalıkları Merkezi kurumuna 0 (236) 250-5050 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Egegöz Manisa Göz Hastalıkları Merkezi Hakkında

Merkezimiz 2007 senesinde kurulmuş olup, Göz Hastalıkları hususunda profesyonel ve işinde uzman kadrosuyla 6 yılı aşkın süredir İzmir Bornova ve Manisa Merkez’de hizmet vermektedir. 800 ve 1000 m2 kapalı alanda kurulu olan merkezimizde 4 poliklinik, 2 acil ünitesi, 2 ameliyathane, 2 lazer odası ve gözlem odasından oluşan üniteler ile hizmet vermektedir. Kadromuzda 4 tam zamanlı göz hastalıkları uzmanı, 2 Anestezi ve reanimasyon uzmanı, 4 hemşire ve 2 Acil tıp teknisyeni bulunmaktadır.

Merkezimizde Göz Hastalıkları ile ilgili Tüm Muayene, Tetkik, Tedavi ve Ameliyatlar yapılmaktadır. Ayrıca Merkezimiz 4857 sayılı iş yasasına göre zorunlu olarak yaptırması gereken periyodik muayeneleri de ister merkezimizde, istenirse de gerekli donanım ve cihazlarla birlikte istediğimiz adreste yerine getirmektedir.

Merkezimizin Sosyal Güvenlik Kurumu ile anlaşması bulunmaktadır. Sosyal Güvenlik Kurumu Mensuplarının Tüm Muayene, Tetkik ve Ameliyatları yapılmaktadır.

Özel Egegöz Manisa Göz Hastalıkları Merkezi Bölümleri

  • Göz Hastalıkları

Özel Egegöz Manisa Göz Hastalıkları Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Egegöz Manisa Göz Hastalıkları Merkezi, Manisa ili Şehzadeler ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Egegöz Manisa Göz Hastalıkları Merkezi Telefon Numarası

Özel Egegöz Manisa Göz Hastalıkları Merkezi telefon numarası:  0 (236) 250-5050

Özel Egegöz Manisa Göz Hastalıkları Merkezi Adresi

Özel Egegöz Manisa Göz Hastalıkları Merkezi adresi:  Erzene, 77. Sk. No:2, 35030 Bornova/İzmir

Özel Egegöz Manisa Göz Hastalıkları Merkezi Web Sitesi

Özel Egegöz Manisa Göz Hastalıkları Merkezi resmi web sitesi: www.egegoz.com.tr

Özel Egegöz Manisa Göz Hastalıkları Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Egegöz Manisa Göz Hastalıkları Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir