Özel FBM Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel FBM Tıp Merkezi, Samsun ilimizin Atakum ilçesinde bulunan Özel FBM Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Cumhuriyet Mah. Atatürk Bulvarı No:400 adresinde bulunan Özel FBM Tıp Merkezi kurumuna 0 (362) 420-0056 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel FBM Tıp Merkezi Hakkında

Doç. Dr. Hayati Akbaş yönetiminde 2005 senesinde kurulan FBM Estetik Klinik Samsun, Istanbul, Azerbeycan, Gürcistan ve Almanya olmak üzere saç ekimi, estetik lazer, estetik, güzellik ve plastik cerrahi alanında ülkeler arası hizmet vermektedir.

Misyonumuz, insan odaklı, güler yüzlü hizmet anlayışı ile yönetim sistemini sürekli olarak geliştirerek güvenilir sağlık hizmeti sunmak ve tercih edilen bir sağlık kuruluşu olmak, dinamik bilinçli kadromuz ile hizmet kalitemizi yükseltmek, bilimsel çalışmalar ile müşteri tatminiyetini, isteğini baz alarak hep daha iyiye doğru çalışmalarımızda ilerlemektir.

Özel FBM Tıp Merkezi Bölümleri

  • Psikiyatri
  • Genel Cerrahi
  • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Acil

Özel FBM Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel FBM Tıp Merkezi, Samsun ili Atakum ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel FBM Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel FBM Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (362) 420-0056

Özel FBM Tıp Merkezi Adresi

Özel FBM Tıp Merkezi adresi: Cumhuriyet, Atatürk Blv. No:400, 55200 Atakum/Samsun

Özel FBM Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel FBM Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.fbm.com.tr

Özel FBM Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel FBM Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir