Özel Fizimer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Fizimer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, İzmir ilimizin Çiğli ilçesinde bulunan Özel Fizimer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili detaylar. 8708/2 Sk. No:2 Kat:3 Karaman İş Merkezi adresinde bulunan Özel Fizimer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi kurumuna 0 (232) 386-1000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Fizimer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Hakkında

Kuruluşumuz fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak 2008’den bu yana İzmir Çiğli ilçesinde faaliyet göstermektedir. 2020 yılı itibariyle vizyonumuzu en iyi biçimde ifade etmesi yönünden kuruluş adımızı Fizimer fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak değiştirmiş bulunmaktayız. Fizik tedavi merkezi kısaltması ile özdeşleşmesi, verdiğimiz sağlık hizmetleri (fizik tedavi hizmetleri) hakkında fikir oluşturması ve İzmir fizik tedavi merkezi olma yolunda ortaya koyacağımız yenilikçi değişim sürecine de uygun olması sebebiyle Fizimer adının bu vizyonumuza en uygun isim olduğuna karar verdik. Fizimer tabela adının toplumun fizik tedavi ve rehabilitasyon ile ilgili adlandırmalarına uygun olması; İzmir fizik tedavi merkezi yada rehabilitasyon merkezi izmir gibi çağrışımlar yapması da bu isimde karar kılmamızda bir diğer mühim etkendi.

Fizimer ailesi olarak sloganımız olan “Doğru tedavi için doğru yer; Fizimer” cümlesindeki amacımıza en uygun biçimde sizlere fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmeti vereceğimiz hususunda, fizik tedavi ve rehabilitasyon uygulamalarında hasta gereksinimlerine uygun bilimsel ispat değeri en yüksek fizik tedavi hizmetleri sunma hususunda var gücümüzle bir çaba ortaya koyacağımızdan emin olabilirsiniz.

  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Özel Fizimer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Fizimer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, İzmir ili Çiğli ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Fizimer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Doktorları

 

Özel Fizimer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi için tıklayınız

Özel Fizimer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası

Özel Fizimer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi İletişim; 0 (232) 386-1000

Özel Fizimer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Adresi

Özel Fizimer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Adresi; 8708/2 Sk. No:2 Kat:3 Karaman İş Merkezi

Özel Fizimer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Web Sitesi

www.fizimer.com

Özel Fizimer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Yol Tarifi 

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir