Özel Forte Üroloji Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Forte Üroloji Merkezi, İstanbul ilimizin Şişli ilçesinde bulunan Özel Forte Üroloji Merkezi ile ilgili detaylar. Hakkı Yeten Cad. Vital Fulya Plaza No:23 K:10 adresinde bulunan Özel Forte Üroloji Merkezi kurumuna 0 (212) 241-3737 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Forte Üroloji Merkezi Hakkında

Forte Üroloji ürolojinin değişikalt branşlarında uzmanlaşmış öğretim üyelerinin oluşturduğu bir dal merkezidir.

Tanı ve tedavi metotlarınin hızla çeşitlenmesi günümüzde branşlaşmayı gerekli kılmaktadır. Üroloji’ de üroonkoloji, endoüroloji ve laparoskopi, androloji, çocuk ürolojisi, nöroüroloji ve kadın ürolojisi gibi alt branşlar ortaya çıkmıştır.

Bu amaçla emsallari yurt dışında görülen dal merkezlerinin ülkemizde bir öncüsü olarak Forte Üroloji oluşturulmuştur. Hedefimiz, uzmanlaşmaya vardığımız her alanda hastalarımıza tanı için gerekli en son teknolojileri tercih ederek kaliteli, güvenilir ve güncel hizmet sağlamaktadır.

Merkezlerimizde fleksibl sistoskopi, ürodinamik tektikler ve bio feedback uygulamaları, vizüel seksüel stimulasyon, transrektal ultrasonografi eşliğinde prostat biopsisi, ürogenital ve doppler ultrasonografi yapılmakta ve laboratuar hizmetleri verilmektedir. Ürolojinin çeşitli konularında psikolog aracılığıyla psikolojik değerlendirme ve terapi yapılmaktadır.

Özel Forte Üroloji Merkezi Doktorları

Özel Forte Üroloji Merkezinde çalışan doktorları görmek için tıklayınız.

Özel Forte Üroloji Merkezi Telefon Numarası

Özel Forte Üroloji Merkezi telefon numarası: 0 (212) 241-3737

Özel Forte Üroloji Merkezi Adresi

Özel Forte Üroloji Merkezi adresi: Fulya, Hakkı Yeten Cad. Vital Fulya Plaza No:23, 34365 Şişli/İstanbul

Özel Forte Üroloji Merkezi Web Sitesi

Özel Forte Üroloji Merkezi resmi web sitesi: www.forteuroloji.com

Özel Forte Üroloji Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Forte Üroloji Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir