Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi, İstanbul ilimizin Gaziosmanpaşa ilçesinde bulunan Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Merkez Mahallesi Çukurçeşme Caddesi No:63 adresinde bulunan Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (212) 564-5854 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi Hakkında

Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi, uzman doktorlar ve profesyonel kadrosu ile akıllı sistemlerle donatılmış alt yapısı ve teknolojisiyle hizmet vermekte.

Tamamen yanmaz, çizilmez ve anti bakteriyel malzemeler ile donatılan hastanede insan sağlığı için gereken her ayrıntı üzerinde titizlikle durulmuştur. Sterilizasyona oldukça önem verilen Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi’nde, hastalar Kliniğe girdikten ibu yana güleryüzlü ve işinde uzman kadrosu ile sizlere bunun bunun yanındalığınızı hissettiriyor ve tatmin bir biçimde klinikten ayrılmanızı sağlıyor.

Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Dermatoloji (Cildiye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Kardiyoloji
  • Üroloji
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • ESWL
  • Sitogenetik
  • Moleküler Genetik

Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi telefon numarası:  0 (212) 564-5854

Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi Adresi

Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi adresi:  Merkez Mahallesi Çukurçeşme Caddesi No:63

Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi resmi web sitesi: www.gopkadinsagligi.com

Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir