Özel Gelecek Tüp Bebek Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Gelecek Tüp Bebek Merkezi, Antalya ilimizin Muratpaşa ilçesinde bulunan Özel Gelecek Tüp Bebek Merkezi ile ilgili detaylar. Çağlayan Mah. Bülent Ecevit Bulvarı No:167 Lara adresinde bulunan Özel Gelecek Tüp Bebek Merkezi kurumuna 0 (242) 324-2526 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Gelecek Tüp Bebek Merkezi Hakkında

Gelecek Tüp Bebek Merkezi, Antalya. Merkezimiz 1000 kapalı bir alan üzerinde kurulmuştur. Bahçesi ve geniş otoparkı mevcuttur. Misyonu, hastalarımıza tedavi süresi boyunca evrensel anlamda hizmet vermektir. Op. Dr. Mete Işıkoğlu önderliğindeki uzman ekibimizle tanışın, düşüncenizden geçen tüm soruları sorun.Kullandığımız teknikleri, uygulamaları, başarı şansınızın ne olabileceğini öğrenin.Gelecek Tüp Bebek Merkezi ile siz de bilimin gücünü yanınıza alın.

Kliniğimiz Antalya Havalimanı’na 15km mesafede olup ortalama 15dk içinde ulaşmak olabilirsiniz. Otobüs terminali(otogar)’dan gelmek için “Özgürlük Bulvarı” dolmuşuna binmek yeterli gelmektedir. Böylelikle ulaşım ortalama 45 dk. kadar sürmektedir. Laura alışveriş merkezini geçtikten 2.5km sonra sol tarafta kliniğimizi anayol üzerinde gözlemleyebilirsiniz.

Özel Gelecek Tüp Bebek Merkezi Bölümleri

  • Biyokimya
  • Tüp Bebek

Özel Gelecek Tüp Bebek Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Gelecek Tüp Bebek Merkezi, Antalya ili Muratpaşa ilçesinde tüp bebek merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Gelecek Tüp Bebek Merkezi Telefon Numarası

Özel Gelecek Tüp Bebek Merkezi telefon numarası:  0 (242) 324-2526

Özel Gelecek Tüp Bebek Merkezi Adresi

Özel Gelecek Tüp Bebek Merkezi adresi: Çağlayan, Bülent Ecevit Blv. No:167, 07230 Muratpaşa/Antalya

Özel Gelecek Tüp Bebek Merkezi Web Sitesi

Özel Gelecek Tüp Bebek Merkezi resmi web sitesi: gelecektupbebek.com.tr

Özel Gelecek Tüp Bebek Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Gelecek Tüp Bebek Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir