Özel Güzelbahçe Polikliniği Telefon Numarası ve Adresi

Özel Güzelbahçe Polikliniği, İzmir ilimizin Güzelbahçe ilçesinde bulunan Özel Güzelbahçe Polikliniği ile ilgili detaylar. Yalı Mah. Mithatpaşa Cad. No :138 adresinde bulunan Özel Güzelbahçe Polikliniği kurumuna 0 (232) 234-5464 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. 

Özel Güzelbahçe Polikliniği Hakkında

Misyonumuz tıp etiği çerçevesinde hastalarımıza doğru, güvenilir, bi hayli hızlı tıbbi hizmeti, modern yöntemler ve yenilikçi tıbbi bilgi ışığında, sevecenlikle ve sıcak, içten, hassas bir iletişim sağlayarak sunmaktır.

Klinik hizmetlerimiz genel muayene, acil müdahale, ufak cerrahi müdahale (apse drenajı, sütürizasyon, mide yıkama), sünnet, enjeksiyon ve benzeri işlemlerdir. Laboratuvarımızda kan grubu tayini, açlık ve tokluk kan şekeri, şeker yükleme testi, total kolestrol, hemogram (tam kan tetkiki), tam idrar tahlili, gebelik testi ve benzeri testler yapılmaktadır. Diş kliniğimiz muayene ve kontrol, diş çekimi, diş dolgusu, kanal nasıl tedavi edileceği, detertraj ve polisaj (diş taşı temizliği), protez yapımı ve tamiri gibi konularda hizmetinizdedir.

Özel Güzelbahçe Polikliniği Randevu

Özel Güzelbahçe Polikliniği Bölümleri

Özel Güzelbahçe Polikliniği Doktorları

Özel Güzelbahçe Polikliniği Telefon Numarası0 (232) 234-5464

Özel Güzelbahçe Polikliniği Adresi:  Yalı Mah. Mithatpaşa Cad. No :138

Özel Güzelbahçe Polikliniği Web Sitesi: guzelbahcepoliklinigi.com

Özel Güzelbahçe Polikliniği Nasıl Gidilir? Özel Güzelbahçe Polikliniği Yol Tarifi

Özel Güzelbahçe Polikliniği Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir