Özel Hatay Şifa Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Hatay Şifa Diyaliz Merkezi, Hatay ilimizin Antakya ilçesinde bulunan Özel Hatay Şifa Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Saraykent Mah. Çevre Yolu Cad. No:9 adresinde bulunan Özel Hatay Şifa Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (326) 227-5600 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Hatay Şifa Diyaliz Merkezi Hakkında

Yeni ve modern binası ile Şifa Diyaliz Merkezi, Akdeniz’de, Türkiye’nin en güzel şehirlerinden birisi olan Hatay-Antakya’da şehir merkezinin hızla geliştiği çevre yolu üzerinde hizmet vermektedir.

Diyaliz merkezine 2 Km. uzaklıkta Antakya Devlet Hastanesi, 2 Km. mesafede Hatay Devlet Hastanesi’ nin yer alması, hastane koşullarına ihtiyaç duyulabilecek acil durumlar düşünüldüğünde çok büyük avantajdır.

3 katlı merkezde, 1379 m2 lik bir alanda, modern ve rahat iç görünümüyle hizmet veren Şifa Diyaliz Merkezi, biri yedek olmak üzere son model 32 adet Fresenius 4008 S ve 5 Adet Fresenius 5008 S diyaliz makinesi olmak üzere toplam 37 cihazımız bulunmaktadır. Merkezimiz Double Reverse Osmosis yöntemi ile çalışmakta olan Su Arıtma Sistemi ile hizmet vermektedir. Hepatit B ve Hepatit C hastaları için ayrı ayrı odalar tahsis edilmiştir. Merkezimizin teknik altyapısı, 57 makineye göre kurulmuştur.

Özel Hatay Şifa Diyaliz Merkezi Randevu

Merkezimizde 37 makine için hususunda uzman 2 Doktor, 12 diyaliz hemşiresi, 1 Teknisyen ve 13 hastabakıcı bulunmaktadır.

Özel Hatay Şifa Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Nefroloji
  • Hemodiyaliz

Özel Hatay Şifa Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Hatay Şifa Diyaliz Merkezi, Hatay ili Antakya ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Hatay Şifa Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Hatay Şifa Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Hatay Şifa Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Hatay Şifa Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (326) 227-5600

Özel Hatay Şifa Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Hatay Şifa Diyaliz Merkezi Adresi:  Saraykent Mah. Çevre Yolu Cad. No:9

Özel Hatay Şifa Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Hatay Şifa Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.sifadiyaliz.com

Özel Hatay Şifa Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Hatay Şifa Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir