Özel İstanbul Ortopedi Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel İstanbul Ortopedi Merkezi, İstanbul ilimizin Beşiktaş ilçesinde bulunan Özel İstanbul Ortopedi Merkezi ile ilgili detaylar. Çilekli Cd, No:32 Levent adresinde bulunan Özel İstanbul Ortopedi Merkezi kurumuna 0 (212) 324-0324 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel İstanbul Ortopedi Merkezi Hakkında

2000 senesinde İstanbul’un ilk özel “Ortopedi ve Travmatoloji Merkezi”ni kurduk. 10 yılda, 20 binden fazla insana sağlık hizmeti verdik. Yıllar içinde ortopedi branşına, fizik tedavi & rehabilitasyon, plastik cerrahi ve medikal estetik gibi destekleyici branşları da ekledik. Böylelikle bir tam hizmet Ortopedi Tıp Merkezi olduk.

Teşhis ve tedavinin her aşamasında teknolojiden yararlanıyoruz ve tecrübelerimizi meslektaşlarımızla yaptığımız görüş alış-verişi ile birleştiriyoruz. Uzmanlıklarımızı paylaşıyoruz ve en iyi sağlık hizmetini ve en etkili tedavi sürecini titizlikle planlıyoruz.

Modern donanımlı ameliyathane, anestezi ve re-animasyon, fizik tedavi ve rehabilitasyon, laboratuvar, röntgen gibi tüm birimler aynı çatı altında ve koordineli bir biçimde çalışıyor en iyi sağlık hizmetini tam zamanında sunuyor.

İSOM, tam donanımlı ambulansı ve uzman kadrosu ile “7 gün / 24 saat” Ortopedi ve Acil Travmatoloji hizmeti sağlamaktadır.

Özel İstanbul Ortopedi Merkezi Bölümleri

  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Acil

Özel İstanbul Ortopedi Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel İstanbul Ortopedi Merkezi, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde kemik hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel İstanbul Ortopedi Merkezi Telefon Numarası

Özel İstanbul Ortopedi Merkezi telefon numarası:  0 (212) 324-0324

Özel İstanbul Ortopedi Merkezi Adresi

Özel İstanbul Ortopedi Merkezi adresi:  Çilekli Cd, No:32 Levent

Özel İstanbul Ortopedi Merkezi Web Sitesi

Özel İstanbul Ortopedi Merkezi resmi web sitesi: www.isom.com.tr

Özel İstanbul Ortopedi Merkezi Nasıl Gidilir? Özel İstanbul Ortopedi Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir