Özel İzmir Akademi Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel İzmir Akademi Tıp Merkezi, İzmir ilimizin Karşıyaka ilçesinde bulunan Özel İzmir Akademi Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Latife Hanım sok No 82/A Karşıyaka adresinde bulunan Özel İzmir Akademi Tıp Merkezi kurumuna 0 (232) 381-2434 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel İzmir Akademi Tıp Merkezi Hakkında

Akademi Tıp Merkezi geliştirilen yüzü sağlık bilgi ve birikimleri yakın ilgi ile birleştiren geliştirilen tıbbi kadrosuyla etik ilkeler ışığında modern ve temiz mekanlarda kaliteli, bi hayli hızlı, güvenli, şefkatli ve insan odaklı bir sağlık hizmeti anlayışı ile yüreğimizdeki insan sevgisiyle sağlıklı bir toplum oluşturulmasına katkı sağlayabilmek maksadıyla kalteden ve çağdaş tıbbın tüm gerekliliklerinden ödün vermeden bir şifa kapısı olarak topluma hizmet vermesini hedeflemekteyiz.

Özel İzmir Akademi Tıp Merkezi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Gastroenteroloji
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Psikiyatri
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Acil
  • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel İzmir Akademi Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel İzmir Akademi Tıp Merkezi, İzmir ili Karşıyaka ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel İzmir Akademi Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel İzmir Akademi Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (232) 381-2434

Özel İzmir Akademi Tıp Merkezi Adresi

Özel İzmir Akademi Tıp Merkezi adresi:  Latife Hanım sok No 82/A Karşıyaka

Özel İzmir Akademi Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel İzmir Akademi Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.akademitipmerkezi.com

Özel İzmir Akademi Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel İzmir Akademi Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir