Özel İzmir Denta Köşk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel İzmir Denta Köşk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İzmir ilimizin Bornova ilçesinde bulunan Özel İzmir Denta Köşk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Kazım Dirik Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:68 adresinde bulunan Özel İzmir Denta Köşk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (232) 343-3222 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. 

Özel İzmir Denta Köşk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Özel İzmir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Denta Köşk Ltd. Tarafından 2008 senesinde Dt. Nezih Ağırbaş, Ortodontist Dr. Mustafa Kayalıoğlu aracılığıyla hali hazırdaki adresimiz olan Bornova Kazım Dirik mh. Fevzi Çakmak cd. No:68’de kurulmuş ve İzmir’in ilk ve tek ağız ve diş sağlığı merkezi olarak 7 gün 24 saat hizmet vermeye başlamıştır. Şu anda bulunduğumuz 150 yıllık İtalyan bir aileye ait olan bina Dt. Nezih Ağırbaş aracılığıyla 2008 Nisan ayında satın alınıp çok büyük emeklerle restore edilip siz kıymetli hastalarımızın hizmetine sunulmuştur. 149 yıllık tarihe sahip çıkmak bizler için bunun bunun yanında bir gurur kaynağıdır.

Merkezimizde doktorlarımız aracılığıyla sıcak güvenilir bir ortamda, teknolojinin son yeniliklerinden faydalanarak siz kıymetli hastalarımıza tedavi, endodonti, pedodonti, ortodonti, periodontoloji, implant, çene cerrahisi, protez ve estetik diş hekimliği hizmetleri verilmektedir.

Kliniğimizde hastalarımızın teşhis ve tedavilerine yönelik son teknoloji her türlü ekipman bulunmaktadır yine teşhise yönelik olarak Türkiye’deki en iyi dijital görüntüleme sistemi kliniğimizde mevcuttur. Hastalarımızın tüm çeneyi ilgilendiren veya bölgeselite bir bölgeyle alakalı röntgenlerinin tümü digital görüntüleme cihazlarıyla çekilmektedir. Böylelikle hastalarımız 10-15 saniye gibi kısa bir zaman zarfında vakit kaybı olmaksızın röntgenlerini teslim alabilmektedirler. Hastalarımızın röntgen fotoğrafları hasta dosyasında dijital ortamda depolanmaktadır.

Özel İzmir Denta Köşk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

Özel İzmir Denta Köşk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Özel İzmir Denta Köşk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (232) 343-3222

Özel İzmir Denta Köşk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Kazım Dirik Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:68

Özel İzmir Denta Köşk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: www.dentakosk.com

Özel İzmir Denta Köşk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Özel İzmir Denta Köşk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir