Özel İzmir Hayat Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel İzmir Hayat Hastanesi, İzmir ilimizin Konak ilçesinde bulunan Özel İzmir Hayat Hastanesi ile ilgili detaylar. 452. Sokak No:17 Konak adresinde bulunan Özel İzmir Hayat Hastanesi kurumuna 0 (232) 441-2111 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel İzmir Hayat Hastanesi Hakkında

Özel Hayat hastanesi, 1972 senesinde kurulan ve kökleri 1958’lere dayanan İzmir’imizin prestijli sağlık merkezlerinden biridir. Hastanemiz, İzmir’in kalbi olan Konak’ta bulunmakta olup tüm toplu taşıma araçları (otobüs, metro ve vapur) ile her an basit bir şekilde ulaşılabilecek bir konumdadır. Ayrıca özel araçları ile gelecek hastalarımız, hastanemizin hemen yakınında bulunan katlı otaparkı tercih ederek park sorunu yaşamayacaklardır. Bölgenin en eski özel kadın doğum hastanesi olan Özel Hayat Hastanesi işinde uzman hekim kadrosu, güleryüzlü çalışanları, üstün alt yapı ve ileri teknik donanımı ile sizlere dünya standartlarında 7/24 kaliteli sağlık hizmet sağlamaktadır.

Yenilenen modern mimari tasarımı ile Özel Hayat Hastanesi, sizi hem rahat hem de güvenli bir biçimde ağırlamaktadır. Hastanemiz SGK ile anlaşmalı olup ileri tıp teknolojisine sahip tanı-tedavi üniteleri ve çiçeği burnunda bir sağlık anlayışı ile bölgenin en iddialı kadın doğum hastanesi olmayı hedeflemektedir.

Anne ve bebek sağlığının ön planda tutulduğu hastanemizde, rahat bir normal doğum için gebelerimiz desteklenmekte ve bu hususta eğitimli anestezi uzman kişilerımız aracılığıyla uygulanan epidural anestezi ile ağrısız doğum yapmaları sağlanmaktadır.

Özel İzmir Hayat Hastanesi Bölümleri

 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Acil
 • Yoğun Bakım

Özel İzmir Hayat Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel İzmir Hayat Hastanesi, İzmir ili Konak ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel İzmir Hayat Hastanesi Telefon Numarası

Özel İzmir Hayat Hastanesi telefon numarası:  0 (232) 441-2111

Özel İzmir Hayat Hastanesi Adresi

Özel İzmir Hayat Hastanesi adresi: Fevzi Paşa, 452. Sk. No:17, 35260 Konak/İzmir

Özel İzmir Hayat Hastanesi Web Sitesi

Özel İzmir Hayat Hastanesi resmi web sitesi: www.izmirhayathastanesi.com

Özel İzmir Hayat Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel İzmir Hayat Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir