Özel Jinefem Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Jinefem Tıp Merkezi, Antalya ilimizin Muratpaşa ilçesinde bulunan Özel Jinefem Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Şirinyalı Mah. Sinanoğlu Cd. No:88 B Blok adresinde bulunan Özel Jinefem Tıp Merkezi kurumuna 0 (242) 317-0066 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Jinefem Tıp Merkezi Hakkında

Jinefemin hikayesinde her şeyi başlatan faktör, bilinçli tercih ve kaliteli hizmettir. Çünkü Jinefem, kadın sağlığı alanında doğru, güvenilir ve sonuç odaklı olmayı amacı olan bir kurumdur.

Hikayenin ana mimari olan kurucu doktorlar, uzun seneler Antalya’da farklı hastanelerde çalışmış ve Antalya halkına daha değişik bir biçimde hizmet vermek amacı ile 2004 senesinde Jinefem’i kurmuşlardır. Buradaki ana amaç birlikte çalışırken “İdeal Kadın Sağlığı Kliniği” üzerine birlikte düşünerek, kazanılan tecrübelerin hastalara aracısız aktarılmasıdır.

İlk adreslerinde hizmet verdikten sonra, 2009 senesinde doktor kadrosunun genişletilmesi kararı alınarak şimdiki binaya taşınılmıştır. 2009 yılı haziran ayından ibu yana Jinefem Tıp Merkezi olarak yeni binasında hizmet vermektedir.

Bizim için doğum, hayatın en mucizelerinden biridir. Böyle bir mucizeye şahit olmak için çalıştığımız kurumumuz, Antalya’nın tek Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi olmakla gurur duymaktadır.

Özel Jinefem Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Jinefem Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (242) 317-0066

Özel Jinefem Tıp Merkezi Adresi

Özel Jinefem Tıp Merkezi adresi: Şirinyalı, Sinanoğlu Cd., 07160 Muratpaşa/Antalya

Özel Jinefem Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Jinefem Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.jinefem.com

Özel Jinefem Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Jinefem Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir