Özel Karapürçek Nur Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Karapürçek Nur Tıp Merkezi, Ankara ilimizin Altındağ ilçesinde bulunan Özel Karapürçek Nur Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Karapürçek Mah. 397. Cad No:10/A-B adresinde bulunan Özel Karapürçek Nur Tıp Merkezi kurumuna 0 (312) 375-2000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Karapürçek Nur Tıp Merkezi Hakkında

Özel Karapürçek Nur Tıp Merkezi olarak bünyemizde Acil Servis, Ağız ve Diş sağlığı, Çocuk sağlığı, Dahiliye, Diyetisyen, Gastroenteroloji, Genel cerrahi ve Kadın Hastalıkları bölümleri bulunmaktadır. Şimdilik merkez ve şube olmak üzere iki mekanda sağlık hizmetleri vermekteyiz. Karapürçek şubemiz Köroğlu parkının 300 metre ilerisindedir. Acil durumlar için ambulansımız mevcuttur. Acil servisimiz sabah 8 ile gece 12 arası hizmet vermektedir.

Özel Karapürçek Nur Tıp Merkezi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Genel Cerrahi
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Acil

Özel Karapürçek Nur Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Karapürçek Nur Tıp Merkezi, Ankara ili Altındağ ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Karapürçek Nur Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Karapürçek Nur Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (312) 375-2000

Özel Karapürçek Nur Tıp Merkezi Adresi

Özel Karapürçek Nur Tıp Merkezi adresi: Karapürçek, 397. Cd. NO:10, 06165 Altındağ/Ankara

Özel Karapürçek Nur Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Karapürçek Nur Tıp Merkezi resmi web sitesi: nurtipmerkezi.com

Özel Karapürçek Nur Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Karapürçek Nur Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir