Özel Kızıltoprak Gelişim Tıp Laboratuvarı Telefon Numarası ve Adresi

Özel Kızıltoprak Gelişim Tıp Laboratuvarı, İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunan Özel Kızıltoprak Gelişim Tıp Laboratuvarı ile ilgili detaylar. Bağdat Caddesi No:28 Kızıltoprak adresinde bulunan Özel Kızıltoprak Gelişim Tıp Laboratuvarı kurumuna 0 (216) 349-5151 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Kızıltoprak Gelişim Tıp Laboratuvarı Hakkında

Gelişim Tıp Laboratuvarları 8 Mayıs 1993 senesinde İstanbul’da Kızıltoprak’ta kurulmuştur. 2001 senesinde, TSE’den ISO 9000 Kalite Sistem Belgesi’ni almıştır. Bu belgeyi ilk alan Türkiye’deki iki tıbbi laboratuvardan biri olma özelliğini taşır. Bugün gelinen noktada Gelişim 5490 üzerinde doktorun laboratuvar olarak tercih ettiği, 300 civarında sağlık kuruluşunun merkez laboratuvarı durumuna gelmiş olan, yüksek prestijli ve büyüme süreci ivme kazanan bir laboratuvar durumundadır.

Gelişim Laboratuvarları’nın merkezi, 2011 yılına kadar Kızıltoprak’ta ilk kurulduğu binada faaliyetine devam etmiştir. 2011 senesinde, Sağlık Bakanlığı’nın yaptığı bazı düzenlemeler sebebiyle, Bağdat Cd. üzerinde, Fenerbahçe Stadı hizasında bulunan ve Kızıltoprak THY bitişiğindeki yeni merkezine geçmiştir.

Özel Kızıltoprak Gelişim Tıp Laboratuvarı Telefon Numarası

Özel Kızıltoprak Gelişim Tıp Laboratuvarı telefon numarası:  0 (216) 349-5151

Özel Kızıltoprak Gelişim Tıp Laboratuvarı Adresi

Özel Kızıltoprak Gelişim Tıp Laboratuvarı telefon numarası: Bağdat Caddesi No:28 Kızıltoprak

Özel Kızıltoprak Gelişim Tıp Laboratuvarı Web Sitesi

Özel Kızıltoprak Gelişim Tıp Laboratuvarı resmi web sitesi: www.gelisimlab.com.tr

Özel Kızıltoprak Gelişim Tıp Laboratuvarı Nasıl Gidilir? Özel Kızıltoprak Gelişim Tıp Laboratuvarı Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir