Özel Manavgat Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Manavgat Tıp Merkezi, Antalya ilimizin Manavgat ilçesinde bulunan Özel Manavgat Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Sorgun Mh. Hüseyin Avni Akın Cad. No:113 adresinde bulunan Özel Manavgat Tıp Merkezi kurumuna 0 (242) 742-2020 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Manavgat Tıp Merkezi Hakkında

Vizyon Göz Merkezi olarak hizmet verdiğimiz işletmemizi Özel Manavgat Tıp Merkezi olarak ve bünyemize yeni sağlık branşları dahil ederek yeni yerimizde yeni cihazlarımızla sizlere hizmet vermekteuz.

Sağlığı konforla bütünleştiren Özel Manavgat Tıp Merkezi; uzman kadrosu, ilkeli sağlık hizmeti, sürekli olarak geliştirilen eksiksiz teknolojisiyle, eviniz sıcaklığını hissedebileceğiniz ortamda, güler yüzlü personeli ve hizmet bilinci temelinde Manavgat’ta faaliyetlerine başlamıştır. Özel Manavgat Tıp Merkezi hastalarına; ülkeler arası standartlarda, eğitimli ve profesyonel personeliyle modern tıptaki gelişmeleri sürekli olarak takip ederek, etik ve bilimsellik ilkesinden ödün vermeden hasta haklarını ve tatminiyetini ön planda tutan bir hizmet anlayışı ile davranmaktadır.

Bizler; idealleri ışığında, bilgilerinden ve tecrübelerinden son derece emin olarak güler yüzle sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk ve onur duyacağız. Siz kıymetli hastalarımızı her zaman misafirlerimiz olarak kabul ediyor, rahatınızı sağlamak maksadıyla tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Özel Manavgat Tıp Merkezi Bölümleri

  • Göz Hastalıkları
  • Kulak Burun Boğaz
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Dahiliye (İç Hastalıkları)

Özel Manavgat Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Manavgat Tıp Merkezi, Antalya ili Manavgat ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Manavgat Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Manavgat Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (242) 742-2020

Özel Manavgat Tıp Merkezi Adresi

Özel Manavgat Tıp Merkezi adresi: Sorgun Mah Hüseyin Avni Akın CAd. No, D:113, 07600 Manavgat/Antalya

Özel Manavgat Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Manavgat Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.manavgattip.com

Özel Manavgat Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Manavgat Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir