Özel Medikare Bağcılar Şifa Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Medikare Bağcılar Şifa Diyaliz Merkezi, İstanbul ilimizin Bağcılar ilçesinde bulunan Özel Medikare Bağcılar Şifa Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Atatürk Cd. Bağlar Mh. No:62/A Güneşli adresinde bulunan Özel Medikare Bağcılar Şifa Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (212) 630-0505 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Medikare Bağcılar Şifa Diyaliz Merkezi Hakkında

Hastalarımıza hastalıklarının detaylarına göre hizmet sunulur. Tedavide insan fizyolojisine uyumlu sentetik diyalizer kullanılmaktadır High-Flux ve yüksek etkinlikli diyaliz olanağı sunulmaktadır. Hepatit B(+), Hepatit C(+) veya Hepatit (-) olan hastalarımıza ayrı bölümlerde, ayrı cihazlarla ve ayrı personelle hizmet verilir. Hastalarımıza birbirlerine engel olmayacak biçimde her yatağa 1 LCD Tv ve kulaklık ile istedikleri kanalları izleme olanağı sağlanır.

Tüm hastalarımız Merkezimizden Diyaliz hizmeti aldıkları süre boyunca sınırsız ve ücretsiz olarak internet hizmetinden yararlanabilmektedir. Hastalarımızın, seansa alınacakları hasta katlarına alınmadan önce kıyafetlerini bırakabilecekleri kilitli dolapların bulunduğu bay ve bayan soyunma odaları mevcuttur. Hastalarımız için özel tutacak bölümleri bulunan bay ve bayan wc’ler bulunmaktadır.

Özel Medikare Bağcılar Şifa Diyaliz Merkezi Randevu

Hastalarımızın her ay yapılması gerekli tahlilleri anlaşmalı laboratuvarlarımızda düzenli olarak yapılmaktadır. Merkezlerimizde resmi tatiller ve bayramlar dahil olmak üzere yıl boyunca aralıksız olarak hizmet sunulmaktadır. Hizmet alan hastalarımızın fikirlerini almak ışığında belirli aralıklarla Hasta Memnuniyeti Anketleri yapılmakta ve bu sayede hastalarımızın görüş ve önerilerini takip ederek hizmetlerimize yön verilmektedir.

Özel Medikare Bağcılar Şifa Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Medikare Bağcılar Şifa Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Medikare Bağcılar Şifa Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Bağcılar ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Medikare Bağcılar Şifa Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Medikare Bağcılar Şifa Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Medikare Bağcılar Şifa Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Medikare Bağcılar Şifa Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (212) 630-0505

Özel Medikare Bağcılar Şifa Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Medikare Bağcılar Şifa Diyaliz Merkezi Adresi:  Atatürk Cd. Bağlar Mh. No:62/A Güneşli

Özel Medikare Bağcılar Şifa Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Medikare Bağcılar Şifa Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.medikare.com.tr

Özel Medikare Bağcılar Şifa Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Medikare Bağcılar Şifa Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir