Özel Meditan Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Meditan Tıp Merkezi, İstanbul ilimizin Bağcılar ilçesinde bulunan Özel Meditan Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Fatih Mah. Maslak Cad. No:114 adresinde bulunan Özel Meditan Tıp Merkezi kurumuna 0 (212) 432-1994 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Meditan Tıp Merkezi Hakkında

Sağlık alanında uzun senelerdır hizmet veren bir klinik olarak hastalarımızın konforu ve tatminiyeti ilk olarak üzerinde durulan hususlardan biridir. İşinde profesyonel olmanın yanında, güleryüzlü ve empatik olabilmenin de gerekliliğinin farkındayız.

Kliniğimizde diş hekimliğinin alt gruplarını oluşturan Çene Cerahisi ve implantoloji, Ortodonti, Pedodonti, Kanal Tedavisi, Diş eti hastalıkları ve Estetik diş hekimliği Konusunda işinde uzmani ve uzman hekimler aracılığıyla yapılmaktadır.

Özel Meditan Tıp Merkezi; bunun bunun yanında iç hastalıkları, çocuk sağlığı ve hastalıkları, kardiyoloji, kadın hastalıkları ve doğum, genel cerrahi, diş sağlığı ve hastalıkları, acil muayene ve müdahale branşlarında da hizmet vermektedir.

Özel Meditan Tıp Merkezi Bölümleri

 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Acil

Özel Meditan Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Meditan Tıp Merkezi, İstanbul ili Bağcılar ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Meditan Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Meditan Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (212) 432-1994

Özel Meditan Tıp Merkezi Adresi

Özel Meditan Tıp Merkezi adresi:  Fatih Mah. Maslak Cad. No:114

Özel Meditan Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Meditan Tıp Merkezi resmi web sitesi: meditantipmerkezi.com

Özel Meditan Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Meditan Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort