Özel Metafiz Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Metafiz Tıp Merkezi, Bursa ilimizin İnegöl ilçesinde bulunan Özel Metafiz Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Mahmudiye Mah. Osmanbey Cd. No:97 adresinde bulunan Özel Metafiz Tıp Merkezi kurumuna 0 (224) 711-7282 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Metafiz Tıp Merkezi Hakkında

2011 Yılında İnegöl’de hizmet vermeye başlayan ve 2015 senesinin aralık ayında faaliyetlerini durduran Metafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 2017 senesinde tekrar faaliyetlerine başladı.

İnegöl’de ilk fizik tedavi, rehabilitasyon teşhis ve tedavi merkezi olma özelliğini taşıyan Metafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Osmanbey Caddesi Sanayi Polis Karakolu karşısında faaliyetlerine Özel Metafiz Tıp Merkezi adı ve yeni kadrosuyla Fizik Tedavi, Çocuk Polikliniği ve Dahiliye alanlarında hizmet vermektedir.

Özel Metafiz Tıp Merkezi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Özel Metafiz Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Metafiz Tıp Merkezi, Bursa ili İnegöl ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Metafiz Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Metafiz Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (224) 711-7282

Özel Metafiz Tıp Merkezi Adresi

Özel Metafiz Tıp Merkezi adresi: Mahmudiye, Sanayi Cd. No:1, 16400 İnegöl/Bursa

Özel Metafiz Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Metafiz Tıp Merkezi resmi web sitesi: metafiztipmerkezi.com

Özel Metafiz Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Metafiz Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir