Özel Özdiyaliz Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Özdiyaliz Diyaliz Merkezi, Bolu ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Özel Özdiyaliz Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Karamanlı Mah. Yeni Sokak No:4 adresinde bulunan Özel Özdiyaliz Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (374) 215-3494 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Özdiyaliz Diyaliz Merkezi Hakkında

Merkezimizde Fresenius 4008S marka 16 adet diyaliz makinesi bulunmaktadır. Fresenius şifrketinın makinaları, diyalizörleri ve setleri kullanılmaktadır. Tüm cihazlar CE belgelidir. Merkezimiz’de Aquaro su sistemi, endotoksin filtresi, flexi boru sistemi kullanılmaktadır. Diyaliz makinalarımız FRESENİUS 4008 S OCM’li model olup, OCM modülü aracılığıyla diyaliz esnasında kan sodyum (Na+) değerleri, üre temizleme oranları ve diyaliz yeterliliği izlenebilmektedir.

Özel Özdiyaliz Diyaliz Merkezi Randevu

Diyaliz salonumuzun zemini hastaneler için üretilmiş olan anti-bakteriyel ve yanmayan, kir ve mikrop barındırmayan ithal malzeme ile kaplanmıştır. Hastalarımız yataklarında tedavi seansının dolmasını beklerken yataklarının başındaki LCD tv’den tüm uydu kanallarını izleyebilir. Hasta yakınları hastalarını internet ortamından arzu ettikleri an takip ve test edebilirler.

Özel Özdiyaliz Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Patoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Özdiyaliz Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Özdiyaliz Diyaliz Merkezi, Bolu şehrinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Özdiyaliz Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Özdiyaliz Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Özdiyaliz Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Özdiyaliz Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (374) 215-3494

Özel Özdiyaliz Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Özdiyaliz Diyaliz Merkezi Adresi:  Karamanlı Mah. Yeni Sokak No:4

Özel Özdiyaliz Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Özdiyaliz Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.ozdiyaliz.com

Özel Özdiyaliz Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Özdiyaliz Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir