Özel Paşa Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Paşa Diyaliz Merkezi, Bursa ilimizin Mustafakemalpaşa ilçesinde bulunan Özel Paşa Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Hürriyet Mh. M.Kemalpaşa Cd. No:55 Yalıntaş adresinde bulunan Özel Paşa Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (224) 647-1212 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Paşa Diyaliz Merkezi Hakkında

Paşa Diyaliz Merkezi, olarak en mühim hedefimiz hastalarımızın yaşam değerini arttırmak, sağlıklı bireyler oluşturmaktır.

Bursa Mustafakemalpaşa/Yalıntaş İlçesinde Paşa Özel Sağlık Hizmetleri Ltd.Şirketi’ne ait 2000 m2 arazisi üzerinde 650 m2 kapalı alanda; uzman, işinde uzman kadromuzla hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Diyaliz makinaları acil ünitesi ve su sistemindeki teknolojik gelişmeleri gözeterek en ileri donanımlarla oluşturduğumuz merkezimiz 3 Mart 2008 tarihinde faaliyete geçmiştir.

Merkezimiz Sosyal Güvenlik Kurumu ( S.S.K., T.C. EMEKLİ SANDIĞI, BAĞ-KUR ) ve çalışan Kurum mensuplarına anlaşmalı olarak, hastalarımıza ücretsiz hizmet vermektedir.

Merkezimiz ilk etapta 20+1 adet Fresenius 4008 B Marka Hemodiyaliz cihazı ile çalışmalarına başlamış olup, 30 cihaz kapasitesine sahiptir. Merkezimizde elektrik kumandalı diyaliz yatakları isteyene diyaliz koltuğu ile hizmet alternatifleri sunulmaktadır.

Hastalarımıza 4 saatlik diyaliz boyunca, hastabaşı LCD Televizyon, kulaklık, diz üstü bilgisayarla Wireless, gazete ve dergi gibi aktivitelerle keyifle diyaliz tedavilerini olmaktadırlar. HCV(+) – HBV (+) hastalar için ayrı cihaz ve bölümler bulunmaktadır.

Diyaliz salonumuz 3 tarafı pencere ile çevrili merkezi ısıtma ve klimalar, temiz, ferah iç mekanı ve müthiş manzarası ile hastalarımıza huzurlu bir ortamda tedavi olanağı sağlamaktadır.Diyaliz sonrası bahçe içinde çiçekler içinde kamelyada çay keyfi yaşanmaya değerdir.

Özel olarak hazırlanmış, temiz geniş hijyenik tuvaletleri, soyunma odaları, bekleme salonu, her seans öncesi değişen yatak çarşafları için gereken çamaşır odası, 132 Kw lık jeneratörü ile her birim özenle oluşturulmuştur.

Paşa Diyaliz Merkezimiz, hastalarımızın tetkiklerini yapmak üzere tam donanımlı tıbbi tahlil laboratuarı ve görüntüleme merkezi ile anlaşmalıdır.

Özel Paşa Diyaliz Merkezi Randevu

Ayrıca diyaliz seanslarına uygun diyetisyen kontrolünde özel ahçımız aracılığıyla tamamen kendi mutfağımızda hazırlanan ; çeşitli içecekler, hamurişi, kahvaltı, sıcak yemek, meyve vs.. verilmektedir.

Hastalarımızın evlerinden alınıp diyalizleri bittikten sonra tekrar evlerine bırakılması, klimalı son model araçlar ve işinde uzman şöförler ile kapılarına kadar sağlanmaktadır.

Özel Paşa Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Paşa Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Paşa Diyaliz Merkezi, Bursa ili Mustafakemalpaşa ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Paşa Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Paşa Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Paşa Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Paşa Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (224) 647-1212

Özel Paşa Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Paşa Diyaliz Merkezi Adresi:  Hürriyet Mh. M.Kemalpaşa Cd. No:55 Yalıntaş

Özel Paşa Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Paşa Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.pasadiyaliz.com

Özel Paşa Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Paşa Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir