Özel Psikomer Psikiyatri Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Psikomer Psikiyatri Merkezi, Samsun ilimizin İlkadım ilçesinde bulunan Özel Psikomer Psikiyatri Merkezi ile ilgili detaylar. Bağdat Cad. Egribel Pasajı Kat:2 No:62 adresinde bulunan Özel Psikomer Psikiyatri Merkezi kurumuna 0 (362) 432-5593 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Psikomer Psikiyatri Merkezi Hakkında

Merkezimiz psikiyatri alanında hizmet vermektedir. Ayrıca Sağlık Bakanlığından onay almış bulunan mora terapi (sigara bırakma), reha-com (zihinsel eğitim), neuro biofeedback (sinir-beden geri bildirim nasıl tedavi edileceği) ve tmu (transkraniyal manyetik ikazm nasıl tedavi edileceği) de sunduğu alternatif ve sgk anması harici tıbbi hizmetleri kapsamı içindedır. Yine 2918 sayılı trafik kanunu çerçevesinde gerekli olan bireyler için psikoteknik değerlendirme hizmeti vermektedir.

  • Nöroloji
  • Psikiyatri

Özel Psikomer Psikiyatri Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Psikomer Psikiyatri Merkezi, Samsun ili İlkadım ilçesinde psikiyatri merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Psikomer Psikiyatri Merkezi İletişim

Özel Psikomer Psikiyatri Merkezi Telefon Numarası:  0 (362) 432-5593

Özel Psikomer Psikiyatri Merkezi Adres

Özel Psikomer Psikiyatri Merkezi Adresi:  Bağdat Cad. Egribel Pasajı Kat:2 No:62

Özel Psikomer Psikiyatri Merkezi Web Sitesi

Özel Psikomer Psikiyatri Merkezi Web Sitesi: www.psikomer.com.tr

Özel Psikomer Psikiyatri Merkezi Yol Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir