Özel Redline Kardiyoloji Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Redline Kardiyoloji Merkezi, İstanbul ilimizin Fatih ilçesinde bulunan Özel Redline Kardiyoloji Merkezi ile ilgili detaylar. Turgut Özal (Millet) Cad. No:113 Şehremini adresinde bulunan Özel Redline Kardiyoloji Merkezi kurumuna 0 (212) 587-7878 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Redline Kardiyoloji Merkezi Hakkında

1992’de kurulan merkezimiz, ülkemize ilk kez telefonla EKG sinyallerini gönderebilen portatif cihazlarla hastalarımızın elektrosunu 24 saat takip etmeye başlamıştır. Bu sistemde hastadan alınan EKG’ler bilgisayar ekranında anında değerlendirilir ve anormal bir durum tespit edilmesi halinde hemen hastanın doktoruyla temasa geçilerek bilgi verilir ve bunun yanı sıra hastanın doktoruna faksla EKG’si anında iletilir. Gerektiğinde hasta en yakın donanımlı hastaneye nakledilir. Merkezde 24 saat kardiyologlar hizmet vemekteydi.

Kurulduğunda daha çok takip amaçlı hizmet vermiş olan Redline transtelefonik monitoring sistemi ilerleyen senelerda 24 saatlik holterle teşhisi konulamayan aritmilerin uzun süre takip edilerek yakalanması için tercih edilmiştir. Ayrıca 12 derivasyon çeken cihazlarla Türkiye’nin değişik yerlerinde doktor ve polikliniklere verilmiş olup; yerinden gönderilen sinyallerle anında yorumları yapılarak acil olanlar hemen gerekli müdahaleler yapılması için bilgi aktarılmış ve yüzlerce hastanın hayatı kurtarılmıştır.

Kuruluşumuz aynı zaman da transtelefonik holterin yanında 24 saatlik holter de ülkemize getirerek özelde ki ilk holter merkezi olarak adını kardiyoloji camiasında duyurmaya devam etmiştir.

Sağlık sistemindeki değişen koşullara ve yeniliklere öncülük eden kuruluşumuz dünya çapında kardiyolojideki kaliteli ve güvenilir gelişmiş cihazlarla çalışarak alanında farklı olmayı sürdürmektedir.

Özel Redline Kardiyoloji Merkezi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kardiyoloji

Özel Redline Kardiyoloji Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Redline Kardiyoloji Merkezi, İstanbul ili Fatih ilçesinde kalp hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Redline Kardiyoloji Merkezi Telefon Numarası

Özel Redline Kardiyoloji Merkezi telefon numarası:  0 (212) 587-7878

Özel Redline Kardiyoloji Merkezi Adresi

Özel Redline Kardiyoloji Merkezi adresi: Şehremini, Turgut Özal Millet Cd No:113, 34104 Fatih/İstanbul

Özel Redline Kardiyoloji Merkezi Web Sitesi

Özel Redline Kardiyoloji Merkezi resmi web sitesi: www.redlinekardiyoloji.com

Özel Redline Kardiyoloji Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Redline Kardiyoloji Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir