Özel Tarsus Maya Göz Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Tarsus Maya Göz Tıp Merkezi, Mersin ilimizin Tarsus ilçesinde bulunan Özel Tarsus Maya Göz Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Öğretmenler Mahallesi 2903 Sokak No:9 adresinde bulunan Özel Tarsus Maya Göz Tıp Merkezi kurumuna 0 (324) 614-7700 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Tarsus Maya Göz Tıp Merkezi Hakkında

Özel Tarsus Maya Göz Merkezi 2008 yılı Kasım ayında faaliyete başlamıştır. Merkezimiz, seçkin uzman doktor ve yardımcı personel kadrosuyla, medikal ve cerrahi göz nasıl tedavi edileceğinde en gelişmiş metotları en son teknoloji ile halkımıza sağlamaktadır. Özel Tarsus Maya Göz Merkezi sektöründe kısa bir süredir faaliyette olmasına rağmen Tarsus’un mühim özel sağlık kuruluşlarından biri olmayı başarmıştır.

Kapısından girdiğiniz andan ibu yana güler yüz ve ilgi ile karşılanacağınız hastanemizde, hususunda uzman hekimlerimiz ve işinde uzman hastane personelimiz ile ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olacak ve size hastanede olduğunuzu unutturmak için elimizden geleni yapacağız.

Özel Tarsus Maya Göz Tıp Merkezi Bölümleri

  • Göz Hastalıkları

Özel Tarsus Maya Göz Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Tarsus Maya Göz Tıp Merkezi, Mersin ili Tarsus ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Tarsus Maya Göz Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Tarsus Maya Göz Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (324) 614-7700

Özel Tarsus Maya Göz Tıp Merkezi Adresi

Özel Tarsus Maya Göz Tıp Merkezi adresi: Öğretmenler, 2903. Sk. No:9 D:No:9, 33440 Tarsus/Mersin

Özel Tarsus Maya Göz Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Tarsus Maya Göz Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.tarsusmayagoz.com

Özel Tarsus Maya Göz Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Tarsus Maya Göz Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir