Özel Ultra Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Ultra Diyaliz Merkezi, İstanbul ilimizin Bahçelievler ilçesinde bulunan Özel Ultra Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Bahçelievler Mh. Hacer Hanım Sokak No:9 adresinde bulunan Özel Ultra Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (212) 442-7026 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Ultra Diyaliz Merkezi Hakkında

Özel Ultra Diyaliz Merkezi 2006 senesinde Diaverum aracılığıyla açılmış ve 40 diyaliz istasyonu ile hizmet vermektedir. Hizmetlerimizin ayrılmaz bir parçası olarak tüm istasyonlar TV ekranları ve ücretsiz Wi-Fi ile donatılmıştır. Tüm hastalar için ücretsiz yemek ve taşıma hizmeti de sunulmaktadır.

Özel Ultra Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Ultra Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Ultra Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Ultra Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Ultra Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Ultra Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Ultra Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Ultra Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (212) 442-7026

Özel Ultra Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Ultra Diyaliz Merkezi Adresi:  Bahçelievler Mh. Hacer Hanım Sokak No:9

Özel Ultra Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Ultra Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.diaverum.com

Özel Ultra Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Ultra Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir