Özel Uzman Tıp Laboratuarı Telefon Numarası ve Adresi

Özel Uzman Tıp Laboratuarı, İzmir ilimizin Konak ilçesinde bulunan Özel Uzman Tıp Laboratuarı ile ilgili detaylar. 1420 Sokak No:90 Z:2 El-Sel Sitesi (Özel Ege Sağlık Hastanesi Karşısı) adresinde bulunan Özel Uzman Tıp Laboratuarı kurumuna 0 (232) 464-2565 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Uzman Tıp Laboratuarı Hakkında

Dr. Fatma Taneli ve Dr. Sadık Ulusoy İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvardaki bilimsel çalışmaları ve mesai arkadaşlıkları, onları bu bilgi ve tecrübelerini 1998 yılı son aylarında Uzman Tıp Laboratuvarı kurmaya teşvik etti. Bu husustaki bilgi ve görgülerinden kendi hastalarına ve daha etkin bir tedavi uygulamak isteyen kıymetli doktor dostlarının hastalarının sağlık poblemlerina daha etraflıca araştırılabileceği düşüncesiyle modern laboratuvarı kurdular. Kısa süre içinde birlikte çalışabilecekleri titizlikteki personellerini oluşturdular. Bu grubu Dr. Mete Demirel laboratuvar tecrübeleriyle destekledi. Taneli ailesinin çocuk hastalıkları ve sağlığı hususundaki derin bilgileri ve Dr. Sadık Ulusoy’un çalışmış olduğu Brüksel’deki Katolik Üniversitesindeki çalışmalarından aktarılan deneyim ve orada bulunan meslektaşları ile yaptığı iş birliği sonuçu çocuk hastalara yönelik metabolik hastalıklara ilişkin testlerde özelleşmeyi kendiliğinden oluşturdu. Her geçen gün gittikçe artan hasta tatminiyeti onları laboratuvar cihaz ve ekipmanlarında daha çok yatırım yapmaya çağırdı. 2002 senesinde bu ikiliden Dr. Fatma Taneli çalışmalarını üniversitede akademik platformda sürdürebilmek için ekipten ayrıldı. Bu güne kadar gerek mesleki gerek dostluk desteğini hiç eksik etmeyen arkadaşımıza laboratuvarımız müteşekkirdir. 2004 senesinde Dr. Alev Özmehmet desteği ile kardeş bir laboratuvar kazandırıldı.

Klinik laboratuvar uygulamalarının tamamında ülkeler arası norm, prosedür ve standartlar çerçevesinde faaliyet gösterildi. Bir çok seçkin sağlık kuruluşuna laboratuvar hizmetleri hususunda danışmanlık hizmeti sunuldu. Her geçen gün verdiğimiz hizmetten tatmin olan hastalarımızın geri dönüşümü ve çalışma grubumuza katılmak isteyen seçkin dostların sayısı gün geçtikçe arttı.

Özel Uzman Tıp Laboratuarı Telefon Numarası

Özel Uzman Tıp Laboratuarı telefon numarası:  0 (232) 464-2565

Özel Uzman Tıp Laboratuarı Adresi

Özel Uzman Tıp Laboratuarı adresi: Alsancak, 1420. Sok. Elsel Sitesi No:90, 35220 Konak/İzmir

Özel Uzman Tıp Laboratuarı Web Sitesi

Özel Uzman Tıp Laboratuarı resmi web sitesi: www.uzmantip.com

Özel Uzman Tıp Laboratuarı Nasıl Gidilir? Özel Uzman Tıp Laboratuarı Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir