Özel Vefa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Telefon Numarası ve Adresi

Özel Vefa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Afyonkarahisar ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Özel Vefa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile ilgili detaylar. Sümer Mah. Kurtuluş Cd. No:52 Afyonkarahisar adresinde bulunan Özel Vefa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği kurumuna 0 (272) 215-8850 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Vefa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Hakkında

Vefa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak amacımız; Türkiye’de ileri gelen ve dünya çapında saygın, üst düzeyde bilgi birikimine sahip, topluma bilimsel ve çağdaş altyapısı ile kaliteli sağlık hizmeti sunan, genç ve dinamik kadrosuyla sağlık hizmetleri yönünden ulusal ve ülkeler arası standartlara uygun sağlık hizmeti veren bir kuruluş olmaktır.

Ağız ve diş sağlığı ile ilgili üst düzeyde tanı ve tedavi hizmetini; çağdaş bilgi, en gelişmiş yöntem ve modern teknoloji ışığında, alanında sahip olduğu üstün nitelikli, eğitimli ve profesyonel kadrosu ile evrensel standartlarda en hijyenik ortamda kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti vererek gerçekleştirmektir.

Bulunduğumuz bölgede toplumun ağız ve diş sağlığının muhafaza edilmesinı, hasta, hasta yakını ve çalışanlarının tatminiyetini esas alınmasını kendimize temel görev sayarız. Üstün kazanımlarını toplumun ağız ve diş sağlığını korumak ve tedavi etmek için kullanabilen, bireysel tedavi yaklaşımını esas alan, disiplinler arası yaklaşım gösterebilen, fonksiyon ve estetiği bir arada sunan tedavi anlayışını uygulayan, koruyucu uygulamaları ve kontrolleri tutum haline getirebilmiş, böylece yapılan tedavilerin ömrünü uzatabilen etik ve ahlaki değerler çerçevesinde hizmet anlayışı ile müthişiyete ulaşmaktır.

Özel Vefa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Bölümleri

 • Çene Cerrahisi
 • Diş Beyazlatma (Bleaching)
 • Kanal Tedavisi (Endodonti)
 • Diş Teli Tedavisi (Ortodonti)
 • Çocuk Diş Hekimliği (Pedodonti)
 • Periodontoloji (Diş Eti Hastalıkları)
 • Estetik Diş Hekimliği
 • İmplantoloji
 • Muayene ve Radyoloji (Oral Diagnoz)
 • Porselen ve Zirkonyum (Protetik Diş Tedavisi)
 • Dolgu ve Konservatif Diş Tedavisi
 • TME Eklem Hastalıkları
 • Lazer

Özel Vefa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Vefa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Afyonkarahisar şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Vefa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Doktorları

Özel Vefa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Doktorları için tıklayınız.

Özel Vefa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Telefon Numarası

Özel Vefa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Telefon Numarası0 (272) 215-8850

Özel Vefa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Adresi

Özel Vefa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Adresi:  Sümer Mah. Kurtuluş Cd. No:52 Afyonkarahisar

Özel Vefa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Web Sitesi

Özel Vefa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Web Sitesi: vefadis.com

Özel Vefa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir