Radyomar Bakırköy Tıbbi Görüntüleme Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Radyomar Bakırköy Tıbbi Görüntüleme Merkezi, İstanbul ilimizin Bakırköy ilçesinde bulunan Radyomar Bakırköy Tıbbi Görüntüleme Merkezi ile ilgili detaylar. Yücetarla Cad. No:41 Zuhuratbaba adresinde bulunan Radyomar Bakırköy Tıbbi Görüntüleme Merkezi kurumuna 0 (212) 570-6212 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Radyomar Bakırköy Tıbbi Görüntüleme Merkezi Hakkında

Şirketimiz 1992 senesinde kendi iştiraki ve ortaklarının katkısı ile Radyomar A. Ş. ‘yi kurup ilk MR cihazını almış ve Fındıkzade de işletime açmıştır. 1993 senesinde Mamografi ve Doppler sonografi bölümlerini ekleyen işletme 1994 senesinde Bakırköy Şubesini açarak burada Bilgisayarlı Tomografi, Doppler, Mammografi ve Röntgen ünitelerini kurmuştur. 1995 senesinde aynı şube içerisine GE 1. 5 Tesla MR cihazını kurmuştur. 1996 – 1997 senelerında Digital Radyoloji, Digital Anjiografi, Treadmill (Eforlu EKG), Kemik Dansitometri ve Ekokardiografi ile Panoramik Diş Röntgeni ünitelerini hizmete açan firmamız 1998 senesinde da hem Bakırköy hem de Fındıkzade de aynı anda Nükleer Tıp hizmetini üyelerine sunmuştur.

Radyomar Bakırköy Tıbbi Görüntüleme Merkezi Bölümleri

 • Manyetik Rezonans (MR)
 • Dijital Röntgen
 • BT
 • US
 • Doppler US
 • 4 Boyutlu US
 • Mammografi
 • Tiroid ve prostat biyopsisi
 • Panoramik diş
 • Kemik dansitometri
 • Laboratuvar

Radyomar Bakırköy Tıbbi Görüntüleme Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Radyomar Bakırköy Tıbbi Görüntüleme Merkezi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde laboratuar ve tıbbi görüntüleme merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Radyomar Bakırköy Tıbbi Görüntüleme Merkezi Telefon Numarası

Radyomar Bakırköy Tıbbi Görüntüleme Merkezi telefon numarası:  0 (212) 570-6212

Radyomar Bakırköy Tıbbi Görüntüleme Merkezi Adresi

Radyomar Bakırköy Tıbbi Görüntüleme Merkezi adresi: Zuhuratbaba, Yüce Tarla Cd. No:41, 34147 Bakırköy/İstanbul

Radyomar Bakırköy Tıbbi Görüntüleme Merkezi Web Sitesi

Radyomar Bakırköy Tıbbi Görüntüleme Merkezi resmi web sitesi: www.radyomar.com.tr

Radyomar Bakırköy Tıbbi Görüntüleme Merkezi Nasıl Gidilir? Radyomar Bakırköy Tıbbi Görüntüleme Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir