Selim İlçe Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Selim İlçe Hastanesi, Kars ilimizin Selim ilçesinde bulunan Selim İlçe Hastanesi ile ilgili detaylar. Çarşı mah. Kazımpaşa cad. adresinde bulunan Selim İlçe Hastanesi kurumuna 0 (474) 461-3390 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Selim İlçe Hastanesi Hakkında

Kars’ın Selim İlçesi’nde E1 standartlarında yapılan 10 Yataklı Entegre Devlet Hastanesi’nin yapımı tamamlanıp hizmete girmiştir.

Selim Entegre Devlet Hastanesi’nde acil servis, çocuk, kadın doğum, genel cerrahi ve dahiliye polikliniklerinde ilçe halkına sağlık hizmeti verilmektedir.

Selim İlçe Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Selim İlçe Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Selim İlçe Hastanesi, Kars ili Selim ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Selim İlçe Hastanesi Doktorları

Selim İlçe Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Selim İlçe Hastanesi Telefon Numarası

Selim İlçe Hastanesi Telefon Numarası0 (474) 461-3390

Selim İlçe Hastanesi Adresi

Selim İlçe Hastanesi Adresi:  Çarşı mah. Kazımpaşa cad.

Selim İlçe Hastanesi Web Sitesi

Selim İlçe Hastanesi Web Sitesi: https://selimdh.saglik.gov.tr/

Selim İlçe Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort