Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bornova Ek Binası Telefon Numarası ve Adresi

Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bornova Ek Binası, İzmir ilimizin Bornova ilçesinde bulunan Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bornova Ek Binası ile ilgili detaylar. Kazım Dirik mah. Sanayi cad. no:7 adresinde bulunan Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bornova Ek Binası kurumuna 0 (232) 374-3856 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bornova Ek Binası Hakkında

İzmir’de kapanan Şifa Hastanesi binaları kamuya ve halka kazandırılırken Bornova’da bulunan İzmir Şifa Üniversitesi Hastanesi binası, İzmir Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’ne bağlı Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne devredilerek Tepecik EAH Bornova Ek Hizmet Merkezi adını aldı.

Verilen sağlık hizmetinin özel hastane değil de kamu hastanesi hizmetine dönüştüğünü, MHRS ile basit bir şekilde randevu alınarak bu hastanelerde özel hastane konforunda kamu sağlık hizmeti verilmektedir.

Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bornova Ek Binası Bölümleri

SBÜ Tepecik EAH Bornova Ek Hizmet Merkezinde Cerrahi, Dahiliye, Çocuk Hastalıkları, Fizik Tedavi, Jinekoloji- Onkoloji ve genel kliniklere ait 6 adet servis bulunmaktadır. Aynı zamanda Erişkin, Çocuk, Yenidoğan Yoğun bakım servisleri, Koroner Anjiyo, Endoskopi-ERCP, Tıbbi Onkoloji, Genetik Laboratuvarı, Kronik Diyaliz Ünitesi, son teknoloji cihazlarla donatılmış Görüntüleme, Nükleer Tıp ve Laboratuvar birimleri hizmet vermektedir.

Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bornova Ek Binası Doktorları

Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bornova Ek Binası Telefon Numarası

Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bornova Ek Binası Telefon Numarası0 (232) 374-3856

Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bornova Ek Binası Adresi

Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bornova Ek Binası Adresi:  Kazım Dirik mah. Sanayi cad. no:7

Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bornova Ek Binası Web Sitesi

Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bornova Ek Binası Web Sitesi: https://tepecikeah.saglik.gov.tr/TR,222409/bornova-ek-bina-ulasim.html

Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bornova Ek Binası Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir