Yatağan Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Yatağan Devlet Hastanesi, Muğla ilimizin Yatağan ilçesinde bulunan Yatağan Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Yeni Mah. 186. Sk. No:49 adresinde bulunan Yatağan Devlet Hastanesi kurumuna 0 (252) 572-5034 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Yatağan Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz Bodrum-Muğla yolu üzerinde bulunmakta olup, 14 Uzman Doktor, 3 Diş Tabibi, 5 Acil Doktoru, 1 Eczacı, 132 Sağlık çalışanı ile hizmet vermektedir. Hastanemizde Acil Servis, Göğüs Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları, Nöroloji Hastalıkları, Çocuk Hastalıkları, Dahiliye Hastalıkları, Ortopedi, KBB, Üroloji, Genel Cerrahi, Kadın Doğum Servislerinde hasta yatış takip ve tedavileri yapılmaktadır. Ayrıca 4 yataklı 1. Basamak Yoğun Bakım Servisi, 2 ameliyat odası ile aktif hizmet veren Ameliyathane birimimiz mevcuttur. Yenidoğan işitme taraması, Odiometre ölçümleri, USG ve Panoramik Diş Röntgen çekimleri yapılmaktadır. 2015 Yılı Ocak ayı itibariyle Hastanemize Ortopedi Uzmanı, Anestezi Uzmanı ve Genel Cerrahi Uzmanı ataması yapılmıştır. Daha verimli hizmet sunabilmek için çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir.

Yatağan Devlet Hastanesi Bölümleri

 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Üroloji

Yatağan Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Yatağan Devlet Hastanesi, Muğla ili Yatağan ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yatağan Devlet Hastanesi Doktorları

Yatağan Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Yatağan Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Yatağan Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (252) 572-5034

Yatağan Devlet Hastanesi Adresi

Yatağan Devlet Hastanesi Adresi:  Yeni Mah. 186. Sk. No:49

Yatağan Devlet Hastanesi Web Sitesi

Yatağan Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://yatagandh.saglik.gov.tr/

Yatağan Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir