Akhisar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Akhisar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Manisa ilimizin Akhisar ilçesinde bulunan Akhisar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Reşat Bey mah. 167 sok. No:126/2 adresinde bulunan Akhisar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (236) 414-4511 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Akhisar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Akhisar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi bundan öncekilerde Akhisar devlet hastanesine bağlı diş tedavi ve protez merkezi olarak hizmet vermekteydi. 2004 Yılında sağlıkta dönüşüm projesi çerçevesinde gittikçe artan hasta talebi neticesi merkezimizin kurulması planland. Akhisar Ticaret ve Sanayi Odasının kıymetli katkılarıyla 10/03/2008 tarihinde yeni binamızla hizmet vermeye başladık. Artan hasta kapsitesi ve kalite standartları gereği 10/03/2015 tarihinde yeni hizmet binamıza taşındık.

Yeni hizmet binamız toplam bodrum + 3 katlı olup, 23 diş üniti ile, günün tüm teknolojik olanaklarıyla donatılmış durumdadır. Merkezimiz 4000m2 kapalı alana sahip toplam 3 kattan oluşan hizmet binası ile hizmet vermektedir.

Akhisar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Akhisar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Akhisar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Manisa ili Akhisar ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Akhisar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Akhisar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Akhisar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Akhisar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (236) 414-4511

Akhisar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

Akhisar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Reşat Bey mah. 167 sok. No:126/2

Akhisar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Akhisar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: https://akhisaradsm.saglik.gov.tr/

Akhisar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir