Akkuş Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Akkuş Devlet Hastanesi, Ordu ilimizin Akkuş ilçesinde bulunan Akkuş Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. İstiklal Cad. Hasan Rıza Çakır Sk. No:12/2 adresinde bulunan Akkuş Devlet Hastanesi kurumuna 0 (452) 611-2031 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Akkuş Devlet Hastanesi Hakkında

1984 senesinde Sağlık Ocağı olarak kullanılan binada hizmete açılan Akkuş Devlet Hastanesi 1987 senesinde projelendirilip devlet vatandaş iş birliği ile 597 m2 zemin üzerine 4 katlı olarak yapılıp 1991 senesinde mevcut hizmet binasında hizmet vermeye başlamıştır. Hastanemiz Hizmet binası 8545 m2 alanda 610 m2 kapalı alana sahip 50 m2’lik bodrum kat ile zemin kat, 1. 2. ve 3. katlar olmak üzere toplam 4 kattan bir araya gelmektedir.

1 uzman tabip, 2 pratisyen tabip, 2 diş tabibi, 54 sağlık personeli, 31 diğer personel olmak üzere toplamda 90 çalışanı ile hizmet veren sağlık tesisinde, 25 yatak ve 2 nitelikli hasta odası bulunmaktadır.

Sağlık tesisinde; İç Hastalıkları, Acil ve Diş Polikliniği dallarında hizmet sunulmaktadır. Hastanede bünyesinde Diyaliz ünitesi bulunmaktadır.

Akkuş Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Akkuş Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Akkuş Devlet Hastanesi, Ordu ili Akkuş ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Akkuş Devlet Hastanesi Doktorları

Akkuş Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Akkuş Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Akkuş Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (452) 611-2031

Akkuş Devlet Hastanesi Adresi

Akkuş Devlet Hastanesi Adresi:  İstiklal Cad. Hasan Rıza Çakır Sk. No:12/2

Akkuş Devlet Hastanesi Web Sitesi

Akkuş Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://akkusdh.saglik.gov.tr/

Akkuş Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir