Ulukışla İlçe Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Ulukışla İlçe Hastanesi, Niğde ilimizin Ulukışla ilçesinde bulunan Ulukışla İlçe Hastanesi ile ilgili detaylar. Doğu Mahallesi Hastane Cad. adresinde bulunan Ulukışla İlçe Hastanesi kurumuna 0 (388) 511-2370 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ulukışla İlçe Hastanesi Hakkında

Ulukışla Devlet Hastanesi olarak başladığımız sağlık çalışmalarına Sağlık Bakanlığı’nın 18-04-2007 tarihli ve 3452 sayılı makam onayı ile entegre Ulukışla İlçe Hastanesi olarak devam etmekteyiz.

Ulukışla İlçe Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ulukışla İlçe Hastanesi Doktorları

Ulukışla İlçe Hastanesi doktorları için tıklayınız.

Ulukışla İlçe Hastanesi Telefon Numarası

Ulukışla İlçe Hastanesi Telefon Numarası0 (388) 511-2370

Ulukışla İlçe Hastanesi Adresi

Ulukışla İlçe Hastanesi Adresi:  Doğu Mahallesi Hastane Cad.

Ulukışla İlçe Hastanesi Web Sitesi

Ulukışla İlçe Hastanesi Web Sitesi: https://nigdeulukislaidh.saglik.gov.tr/

Ulukışla İlçe Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir