Çiftlik İlçe Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Çiftlik İlçe Hastanesi, Niğde ilimizin Çiftlik ilçesinde bulunan Çiftlik İlçe Hastanesi ile ilgili detaylar. Çiftçi Mah. Kurumlar Cad. No:2 adresinde bulunan Çiftlik İlçe Hastanesi kurumuna 0 (388) 411-2390 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Çiftlik İlçe Hastanesi Hakkında

Çiftlik İlçe Hastanesi hizmete girdiği 2001 senesinden bu güne kadar yaptığı sağlık yatırımları ile daima ilk ve öncü olmayı hedef edinmiştir. Hastanemiz poliklinik ve klinik nasıl tedavi edileceğinde çağımız değerini yakalamış bir biçimde hizmet sağlamaktadır. Amacımız ise bu çıtayı yükseltmektir. Bunun için çalışmalarımız ve yatırımlarımız devam etmektedir.

Yeni Çiftlik İlçe Devlet Hastanesi yapımına 2014 Şubat ayında başlanmıştır. 21 Ekim 2015 tarihinde açılmıştır. Yeni devlet hastanesi 3 katlı ve 30 yatak kapasitesiyle hizmet vermektedir.

Çiftlik İlçe Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Çiftlik İlçe Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Çiftlik İlçe Hastanesi, Niğde ili Çiftlik ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Çiftlik İlçe Hastanesi Doktorları

Çiftlik İlçe Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Çiftlik İlçe Hastanesi Telefon Numarası

Çiftlik İlçe Hastanesi Telefon Numarası0 (388) 411-2390

Çiftlik İlçe Hastanesi Adresi

Çiftlik İlçe Hastanesi Adresi:  Çiftçi Mah. Kurumlar Cad. No:2

Çiftlik İlçe Hastanesi Web Sitesi

Çiftlik İlçe Hastanesi Web Sitesi: https://nigdeciftlikdh.saglik.gov.tr/

Çiftlik İlçe Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir