Alaca Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Alaca Devlet Hastanesi, Çorum ilimizin Alaca ilçesinde bulunan Alaca Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Yıldızhan Mah. Cengiz Topel Cd. No:124 adresinde bulunan Alaca Devlet Hastanesi kurumuna 0 (364) 411-5012 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Alaca Devlet Hastanesi Hakkında

Yapımına 2011 senesinde başlanan ve tefrişatı ile birlikte toplam 30 milyon liraya mal olan 100 yataklı Alaca Devlet Hastanesi 2014 senesinde hizmete açılmıştır. Hastanesi şehir merkezine 2 km mesafede eski hastane binasının bulunduğu konumdadır.

54 adet hasta odası bulunmakta, bunun 14 tanesi tek kişilik, tek kişilik odaların da 6 tanesi süit odadır. 40 tane çift kişilik odamız, bunlardan 6 tanesi engelli vatandaşlarımızın kullanabileceği biçimde dizayn edilmiş, hasta odalarımızın hepsi nitelikli oda olup, odalarımızın hepsinde duş, tuvalet, LED ekran televizyon, telefon, buz dolabı ve kablosuz internet bulunmaktadır.

Hastanemizde 4 adet modern ameliyat hane ile 9 adet yataklı yoğun bakım ünitesi bulunmakta, sitebilizasyon ünitesi, labaratuarlarımız ve yoğun bakımlarımız son teknolojik cihazlarla donatılmıştır. Yine hastanemizde 10 cihazlı diyaliz merkezimiz ile 5 ünite ağız diş sağlığı polikliniğimiz siz kıymetli halkımıza hizmet vermektedir.

Ayrıca 24 adet banyo odamız ile uzman hekimlerimiz hastalarımıza poliklinik hizmeti sunulmaktadır. Bu polikliniklerimizden de biri engelli polikliniği olarak hazırlanmıştır. Yeni hastanemizin hizmete girmesiyle birlikte bundan öncekilerdeki hastanemiz D grubu hastane olup, 4 ana branşta 4 uzman hekimle hizmet vermekteyken şimdi yeni hastanemiz C grubu hastane statüsüne çevrilmiş ve 19 branşta 23 uzman hekim ile siz kıymetli hemşehrilerimize hizmet vermeye sürecektir.

Alaca Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Üroloji

Alaca Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Alaca Devlet Hastanesi, Çorum ili Alaca ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Alaca Devlet Hastanesi Doktorları

Alaca Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Alaca Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Alaca Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (364) 411-5012

Alaca Devlet Hastanesi Adresi

Alaca Devlet Hastanesi Adresi:  Yıldızhan Mah. Cengiz Topel Cd. No:124

Alaca Devlet Hastanesi Web Sitesi

Alaca Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://alacadh.saglik.gov.tr/

Alaca Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Alaca Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir