Bayat Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Bayat Devlet Hastanesi, Çorum ilimizin Bayat ilçesinde bulunan Bayat Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Yatukçu Mh. Şehit Mehmet Bostancı Cd. No:143 adresinde bulunan Bayat Devlet Hastanesi kurumuna 0 (364) 381-4449 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bayat Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz, kendisini ve kurumunu sürekli olarak olarak daha da ilerletmeye, yenilemeye çalışan güler yüzlü, özverili personeli ile ilçemizin tek yataklı tedavi kurumu olarak, 50 yatak kapasitesiyle 1992 Yılından beri hizmet vermektedir. 1998 senesinde idari hizmetlerde kullanılan ek bina tamamlanmıştır.

Hastanemiz Bayat merkez ve köyleri, bunun bunun yanında yakın çevre ilçe halkına (ortalama 25.000 nüfusa) hizmet vermektedir. Yılda ortalama 60.000 hastaya ayaktan, ortalama 1.000 hastaya ise yataklı tedavi hizmeti sunmaktayız. Resmi tatiller dışında polikliniklerimiz 08:00 – 16:00 saatleri arası, Acil ve 112 Acil Servisimiz ise 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Bayat Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Bayat Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Bayat Devlet Hastanesi, Çorum ili Bayat ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bayat Devlet Hastanesi Doktorları

Bayat Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Bayat Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Bayat Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (364) 381-4449

Bayat Devlet Hastanesi Adresi

Bayat Devlet Hastanesi Adresi:  Yatukçu Mh. Şehit Mehmet Bostancı Cd. No:143

Bayat Devlet Hastanesi Web Sitesi

Bayat Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://bayatdh.saglik.gov.tr/

Bayat Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Bayat Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir