Andırın Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Andırın Devlet Hastanesi, Kahramanmaraş ilimizin Andırın ilçesinde bulunan Andırın Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Tufanpaşa Mahallesi Hastane Caddesi adresinde bulunan Andırın Devlet Hastanesi kurumuna 0 (344) 561-2706 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Andırın Devlet Hastanesi Hakkında

Andırın ilçemizde 11 bin m2 arsa alanı üzerinde 7675 m2 kapalı alana sahip 30 yataklı Andırın Devlet Hastanesinin inşaatı 2020 senesinde tamamlanarak hizmete açılmıştır. Mevcut Devlet Hastanesi’nin yanında modern mimariyle inşa edilen ve son teknolojik cihazlarla donatılan hastane; ferah poliklinik bekleme alanları, otel standartlarında hasta odaları ve diğer tıbbi birimleriyle hizmet sağlamaktadır.

Andırın Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Andırın Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Andırın Devlet Hastanesi, Kahramanmaraş ili Andırın ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Andırın Devlet Hastanesi Doktorları

Andırın Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Andırın Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Andırın Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (344) 561-2706

Andırın Devlet Hastanesi Adresi

Andırın Devlet Hastanesi Adresi:  Tufanpaşa Mahallesi Hastane Caddesi

Andırın Devlet Hastanesi Web Sitesi

Andırın Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://andirindh.saglik.gov.tr/

Andırın Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir