Çağlayancerit Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Çağlayancerit Devlet Hastanesi, Kahramanmaraş ilimizin Çağlayancerit ilçesinde bulunan Çağlayancerit Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. İstiklal Mah. Karafirez Cad. Küme Evleri No:60 adresinde bulunan Çağlayancerit Devlet Hastanesi kurumuna 0 (344) 351-2510 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Çağlayancerit Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz 2010 senesinde hizmete açılmıştır. İlçe nüfusu ortalama 27000 olup, hastanemiz ilçe merkezine 4-5 km uzaklıktadır. Hastanemiz 25 yataklı olup 10 yataklı olarak hizmete açılmıştır. Hastanemizin arsa yüz ölçümü 8918m2 toplam oturum alanı 1434 m2 toplam kapalı alan 3911 m2’dir. Poliklinik oda sayısı 10 olup yıllık ortalama poliklinik muayene sayısı 60000-70000 içindedır. Hastanemizde yılda ortalama 20 doğum gerçekleşmektedir.

Hastanemizde 7 Doktor 2 Sağlık Memuru, 4 Tıbbi Sekreter, 1 Ebe, 10 Hemşire, 4 Laboratuvar Teknikeri, 2 Röntgen Teknikeri 1 Att 3 Hizmetli 1 Şoför ve hizmet alımı kapsamı içinde çalışan 8 personel bulunmaktadır.

Çağlayancerit Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Çağlayancerit Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Çağlayancerit Devlet Hastanesi, Kahramanmaraş ili Çağlayancerit ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Çağlayancerit Devlet Hastanesi Doktorları

Çağlayancerit Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Çağlayancerit Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Çağlayancerit Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (344) 351-2510

Çağlayancerit Devlet Hastanesi Adresi

Çağlayancerit Devlet Hastanesi Adresi:  İstiklal Mah. Karafirez Cad. Küme Evleri No:60

Çağlayancerit Devlet Hastanesi Web Sitesi

Çağlayancerit Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://caglayanceritdh.saglik.gov.tr/

Çağlayancerit Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir