Ardanuç Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Ardanuç Devlet Hastanesi, Artvin ilimizin Ardanuç ilçesinde bulunan Ardanuç Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Ardanuç, Artvin adresinde bulunan Ardanuç Devlet Hastanesi kurumuna 0 (466) 611-2066 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ardanuç Devlet Hastanesi Hakkında

Ardanuç Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Ardanuç Devlet Hastanesi, Artvin ili Ardanuç ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için Ardanuç Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ardanuç Devlet Hastanesi Doktorları

Ardanuç Devlet Hastanesi doktorları için tıklayınız.

Ardanuç Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Ardanuç Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (466) 611-2066

Ardanuç Devlet Hastanesi Adresi

Ardanuç Devlet Hastanesi Adresi:  Ardanuç, Artvin

Ardanuç Devlet Hastanesi Web Sitesi

Ardanuç Devlet Hastanesi Web Sitesi: www.ardanucdh.gov.tr

Ardanuç Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Ardanuç Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort