Arhavi Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Arhavi Devlet Hastanesi, Artvin ilimizin Arhavi ilçesinde bulunan Arhavi Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Boğaziçi Mah. Arhavi adresinde bulunan Arhavi Devlet Hastanesi kurumuna 0 (466) 312-3071 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Arhavi Devlet Hastanesi Hakkında

Arhavi Devlet Hastanesi, Artvin’in Arhavi ilçesine yaptırılan yeni binasında 40 yataklı olarak hizmet sağlamaktadır. Modern görünümüyle göz kamaştıran hastane, ortalama 9 uzman branşla poliklinik hizmeti vermesinin bunun yanında 40 yataklı olup, yoğun bakım ünitesi, acil servisi, yanık servisi ve bunun gibi bir çok sağlık hizmetleri gereksinimlerini karşılayacak birimleri ile hizmet vermektedir.

Arhavi Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Arhavi Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Arhavi Devlet Hastanesi, Artvin ili Arhavi ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Arhavi Devlet Hastanesi Doktorları

Arhavi Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız

Arhavi Devlet Hastanesi Telefon İletişim

Arhavi Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (466) 312-3071

Arhavi Devlet Hastanesi Adresi

Arhavi Devlet Hastanesi Adresi:  Boğaziçi Mah. Arhavi

Arhavi Devlet Hastanesi Web Sitesi

Arhavi Devlet Hastanesi Resmi Web Sitesi: https://arhavidh.saglik.gov.tr/

Arhavi Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Arhavi Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir