Borçka Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Borçka Devlet Hastanesi, Artvin ilimizin Borçka ilçesinde bulunan Borçka Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Aksu Mah. Sigorta Cad. adresinde bulunan Borçka Devlet Hastanesi kurumuna 0 (466) 415-2575 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Borçka Devlet Hastanesi Hakkında

1989 senesinde 110 yatak kapasiteli SSK bölge hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır. 2005 senesinden ibu yana 130 yataklı Borçka Devlet Hastanesi olarak 22 senedir hizmet vermekde ve hala vermeye devam etmektedir.

Acil birimi iki ayrı müşahede odası, 1 pansuman odası ve 1 poliklinik olarak 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Laboratuar biriminde 24 saat kesintisiz hizmet vermekte olup mesai saatleri içinde poliklinik hastalarının tahlil sonuçları aynı gün içinde neticelendirılmaktadır. Hastanemiz tam otomasyon sistemiyle çalışmakta olup, hastalar tahlil sonuçlarını Hastane Web Sayfasından online olarak almaktadırlar.

Röntgen birimi olarak iki ayrı röntgen odası ve hasta bekleme salonundan bir araya gelmektedir. Poliklinik hizmeti için ayrılmış olup toplam 10 tane poliklinik odası bulunmaktadır. Yatan hasta servislerimiz a blokta bulunmaktadır. A blok 3. kat kadın hast. Ve doğum servisi ve çocuk hast. Servisi olarak hizmete hazır hazır bir biçimde beklemektedir. Lakin uzman hekim olmaması sebebiyle hizmet verilememektedir. A blok 2. kat genel cerrahi ve üroloji servisi bulunmaktadır. Hastanemiz 2006 senesinden ibu yana ıso 9001–2008 kalite yönetim sistemi şartları ışığında hizmet vermeye başlamış olup yatan hasta odalarındaki yatak sayısını 2’ye düşürerek hasta tatminiyetini yükseltmeye çalışmaktadır. A blok 1. kat dahiliye ve göğüs hastalıkları servisinde toplam 13 hasta odası bulunmaktadır. Doğumhane b blok 3 katta bulunmaktadır ve kadın doğum servisine bağlı olarak hizmet vermektedir

Genel ameliyathane birimi b blok 2. Katta bulunmakta, iki ayrı ameliyat odası ve ameliyat masası ile hizmet vermektedir. İdari birim b blok 4. Katta bulunmaktadır. İdari katta başhekimlik; başhemşire müdür, müdür yardımcıları ve diğer hizmet birimleri bulunmaktadır. •Eczane ve atölye c blok zemin katında bulunmaktadır.

C blok zemin katta diyaliz ünitesi bulunmaktadır. Diyaliz ünitesi 2007 senesinde açılmış olup 6 hemodiyaliz cihazı ile ilçemizde bulunan diyaliz hastalarına en iyi kalite ile hizmet vermektedir. D blok 3. katın bir bölümü; arşiv olarak kullanılmaktadır.

Borçka Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

Borçka Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Borçka Devlet Hastanesi, Artvin ili Borçka ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Borçka Devlet Hastanesi Doktorları

Borçka Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız

Borçka Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Borçka Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (466) 415-2575

Borçka Devlet Hastanesi Adresi

Borçka Devlet Hastanesi Adresi:  Aksu Mah. Sigorta Cad.

Borçka Devlet Hastanesi Web Sitesi

Borçka Devlet Hastanesi Resmi Web Sitesi: https://borckadh.saglik.gov.tr/

Borçka Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Borçka Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir