Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Gaziemir Telefon Numarası ve Adresi

Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Gaziemir, İzmir ilimizin Gaziemir ilçesinde bulunan Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Gaziemir ile ilgili detaylar. Önder Cad. Gül Sk. 9 Eylül Mah. No:2 adresinde bulunan Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Gaziemir kurumuna 0 (232) 252-0808 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Gaziemir Hakkında

Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Gaziemir iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Gaziemir, İzmir ili Gaziemir ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Gaziemir resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Gaziemir Bölümleri

  • Göz Hastalıkları

Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Gaziemir Telefon Numarası

Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Gaziemir telefon numarası:  0 (232) 252-0808

Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Gaziemir Adresi

Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Gaziemir adresi: Dokuz Eylül, 35425 Gaziemir/İzmir

Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Gaziemir Web Sitesi

Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Gaziemir resmi web sitesi: www.atagoz.com.tr

Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Gaziemir Nasıl Gidilir? Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Gaziemir Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir