Özel Ekol Göz Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Ekol Göz Tıp Merkezi, İzmir ilimizin Çiğli ilçesinde bulunan Özel Ekol Göz Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Mavişehir Çiğli Kipa Kavşağı 8019/13 Sk. No:2 adresinde bulunan Özel Ekol Göz Tıp Merkezi kurumuna 0 (232) 386-6969 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Ekol Göz Tıp Merkezi Hakkında

Her türlü teknolojik donanıma sahip göz merkezimiz Temmuz 2012’den ibu yana hizmetinizdedir. Prof.Dr. Tansu Erakgün yönetimideki uzman kadromuzla birlikte Mavişehir – Çiğli Kipa Kavşağında hizmete açıldık.

Özel Ekol Göz Tıp Merkezi Bölümleri

  • Göz Hastalıkları

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Ekol Göz Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Ekol Göz Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (232) 386-6969

Özel Ekol Göz Tıp Merkezi Adresi

Özel Ekol Göz Tıp Merkezi adresi: Ataşehir Kipa Kavşağı, 8019/13. Sk. No:2, 35630 Çiğli/İzmir

Özel Ekol Göz Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Ekol Göz Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.ekolgoz.com

Özel Ekol Göz Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Ekol Göz Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir