Özel Batıgöz Şirinyer Göz Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Batıgöz Şirinyer Göz Sağlığı Merkezi, İzmir ilimizin Buca ilçesinde bulunan Özel Batıgöz Şirinyer Göz Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. 337 Sokak No:4/A Şirinyer adresinde bulunan Özel Batıgöz Şirinyer Göz Sağlığı Merkezi kurumuna 4442324 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Batıgöz Şirinyer Göz Sağlığı Merkezi Hakkında

İzmir Çankaya’da 2004 senesinde hizmet vermeye başlayan Batıgöz; göz sağlığı ile ilgili tüm poblemlerinıza 24 saat kesintisiz yanıt vermektedir.

2006 senesinde Şirinyer şubemizi hizmete açarak, İzmir halkının göz sağlığı hizmetine daha rahat ulaşmasını sağladık.

Göz Hastalığı ve Tedavileri

Katarakt, Refraktif Cerrahi, Glokom, Retina Hastalıkları, Üveit, Oküloplasti, Kornea, Şaşılık, Kuru Göz, Kontakt Lens, Keratokonus, Presbiyopi, Kornea Nakli, Nöro Oftalmoloji, Gözyaşı Kanalı Tıkanıklığı

Özel Batıgöz Şirinyer Göz Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Göz Hastalıkları

Özel Batıgöz Şirinyer Göz Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Batıgöz Şirinyer Göz Sağlığı Merkezi, İzmir ili Buca ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Batıgöz Şirinyer Göz Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Özel Batıgöz Şirinyer Göz Sağlığı Merkezi telefon numarası:  4442324

Özel Batıgöz Şirinyer Göz Sağlığı Merkezi Adresi

Özel Batıgöz Şirinyer Göz Sağlığı Merkezi adresi: Güven, 337. Sk. 4/A, 35380 Buca/İzmir

Özel Batıgöz Şirinyer Göz Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Özel Batıgöz Şirinyer Göz Sağlığı Merkezi resmi web sitesi: www.batigoz.com

Özel Batıgöz Şirinyer Göz Sağlığı Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Batıgöz Şirinyer Göz Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir