Özel Yaman Göz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Yaman Göz Merkezi, İzmir ilimizin Bornova ilçesinde bulunan Özel Yaman Göz Merkezi ile ilgili detaylar. Mustafa Kemal cad. No: 149 D:1 adresinde bulunan Özel Yaman Göz Merkezi kurumuna 0 (232) 343-8534 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Yaman Göz Merkezi Hakkında

Yaman Göz Merkezi Bornova’da 1998 senesinden beri göz saglığınız için çalışmaktadır. Kliniğimizde bilgisayarlı göz muayenesi, göz tansiyonu ölçümü, göz dibi muayenesi, numaralı kontakt lens uygulamaları yapılmaktadır. Lens muayenesi olmak isteyenlerin randevu alırken bunu belirtmesi gerekmektedir.

Özel Yaman Göz Merkezi Bölümleri

  • Göz Hastalıkları

Özel Yaman Göz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Yaman Göz Merkezi, İzmir ili Bornova ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Yaman Göz Merkezi Telefon Numarası

Özel Yaman Göz Merkezi telefon numarası:  0 (232) 343-8534

Özel Yaman Göz Merkezi Adresi

Özel Yaman Göz Merkezi adresi: Bayraklı, mustafa kemal caddesi no 149 zemin kat d 1., 35030 İzmir

Özel Yaman Göz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Yaman Göz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort