Atkaracalar Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Atkaracalar Devlet Hastanesi, Çankırı ilimizin Atkaracalar ilçesinde bulunan Atkaracalar Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Gazibey Mah. Nevzat Ayaz Bulvarı No:52 adresinde bulunan Atkaracalar Devlet Hastanesi kurumuna 0 (376) 712-1175 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Atkaracalar Devlet Hastanesi Hakkında

2003 senesinde 10 yatak kapasite ile halkımıza hizmet vermeye başlayan Atkaracalar Devlet Hastanesi ilçe halkına kaliteli, çağdaş ve saygın bir sağlık hizmeti sunmaya çalışmaktadır. Hastanemiz bünyesinde hizmet veren 1 Aile Hekimi ve 4 Pratisyen hekim bulunmaktadır.

İlçemiz Çankırı iline bağlı E-80, D-100 devlet karayolu üzerinde, Batı Karadeniz bölgesinin güneyinde yer alır. Bünyesinde B tipi Entegre 112 İstasyonu, Protez hizmeti verilen Diş Polikliniği, Aile Sağlığı Merkezi, Toplum Sağlığı Merkezi ve yatan hasta klinikleri bulunmaktadır.

Atkaracalar Devlet Hastanesi Doktorları

Atkaracalar Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Atkaracalar Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Atkaracalar Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (376) 712-1175

Atkaracalar Devlet Hastanesi Adresi

Atkaracalar Devlet Hastanesi Adresi:  Gazibey Mah. Nevzat Ayaz Bulvarı No:52

Atkaracalar Devlet Hastanesi Web Sitesi

Atkaracalar Devlet Hastanesi Web Sitesi:

Atkaracalar Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Atkaracalar Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir