Aydıncık Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Aydıncık Devlet Hastanesi, Mersin ilimizin Aydıncık ilçesinde bulunan Aydıncık Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Cumhuriyet Mahallesi Kenan Evren Cad. No:1 adresinde bulunan Aydıncık Devlet Hastanesi kurumuna 0 (324) 841-4655 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Aydıncık Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz 2002 senesinde Mersinin Aydıncık İlçesinde hizmete açılmıştır. Uzun ve zorlu çalışmalar, emekler neticesinde 25 Yataklı bir Devlet Hastanesi olmayı hak kazanmıştır. İlçe Halkı için sağlık aşamasında çok büyük bir yatırımdır. Çevre ilçelere mesafesi ve konumu yönünden çok gerekli bir hastane olması bu durumu daha net bir hale getirmiştir.

Hastanemizde 24 saat acil servis hizmeti verilmesinin bunun yanında Dahiliye, Genel Cerrahi, Ağrı ve Diş Poliklinikleri bulunmaktadır.

Aydıncık Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Aydıncık Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Aydıncık Devlet Hastanesi, Mersin ili Aydıncık ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Aydıncık Devlet Hastanesi Doktorları

Aydıncık Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Aydıncık Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Aydıncık Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (324) 841-4655

Aydıncık Devlet Hastanesi Adresi

Aydıncık Devlet Hastanesi Adresi:  Cumhuriyet Mahallesi Kenan Evren Cad. No:1

Aydıncık Devlet Hastanesi Web Sitesi

Aydıncık Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://aydincikdh.saglik.gov.tr/

Aydıncık Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir